Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan erős szociális fóbiám...

Olyan erős szociális fóbiám van,hogy nem tudok dolgozni. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb és erősebb az az érzés,hogy szorongok nagyon emberek közt. Mindenkinek meg akarok felelni és nem akarok senkit megbántani. Túl kedves vagyok mindenkihez. Sokszor már a lakasból se merek kimenni.félek hogy megítélnek és ,hogy mit gondolnak rólam.alkoholt szoktam inni hogy enyhítsek ezen. Akkor nem szorongok emberek közt de nem ihatok mindig . Nem bírom már. Élni sincs kedvem. Túlaggodok mindent. Nem tudok természetesen viselkedni.idegesítenek az emberek. Főleg a nagyképű beképzeltek. Én meg félénk vagyok. Nem tudok határozott lenni. Depresszios vagyok már régóta ez miatt. Nem biztos hogy fóbia ez. Nem tudom. Pszihiáterem azt mondja nem az de én érzem hogy valami nagyon nincs rendbe velem hogy pl másoktol függök.megfelelési kényszerem van.mindig is érdekelt hogy mások mit gondolnak rólam. Nem tudok terápiára menni mert nincs rá pénzem. Antideprenszánst szedek de hiába. Megölném magam legszívesebben ,de nem merem.önbizalmam nulla. Munkahelyen ia rettegek attol hogy elrontok valamit és olyan zavarba vagyok hogy semmit nem tudok megcsinálni. Mindig azt érzem hogy engem néznek,kiröhögnek és ez miatt szerencsétlenkedek is. Selejtes az agyam. Ezzel születtem. Már kb 20 éve ez van és egyre erősebb. Itthon se bírok lenni állandóan mert depis leszek. Legszívesebben mindig ittas lennék. De az se állapot meg nincs is rá pénzem. Az nem érdekel hogy a májam fel adja a szolgálatot. Az se érdekelne ha rákos lennék. Nincs kiut ebből. Terápiát ne mondja senki mert az orvosom nem akarja és én se bizok benne.meg pénzem sincs. Mi a kiut ebből ?
2023. júl. 24. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én Citalopramot szedek. Nem értek hozzá, de más pszichiátert esetleg meg lehetne kérdezni. Nem tudom magánhoz jársz e vagy TB-shez. Én magánnál voltam, elég volt egy alkalom, és felírta a gyógyszert, ami szerencsére hatott.
2023. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nincs a környékemen más pszihiáter. TB shez járok itt helybe. Nem akar gyógyszert váltani.
2023. aug. 18. 05:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Tündérhegyen lehet tudnak segíteni neked.
2023. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzem.meg nagyon messze lakom pesttől.
2023. aug. 25. 05:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Útiköltséget megtéríti a TB, maga a terápiás ellátás is megy TB-re a Tündérhegyen.
2023. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne valami home office munkád, amiben sikeres tudnál valamennyire lenni, az pénzt is jelentene meg az önbizalmad is növekedhetne.
2023. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!