Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak köztetek szociális...

Vannak köztetek szociális fóbiások, súlyos pánikbetegek vagy agorafóbiások akik a betegségük miatt nem dolgoznak?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtok megélni? Nagyon megszólnak titeket?
2021. szept. 14. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Távmunka. Én anno így kezdtem. Második munkahelyem. A munkát hozzák-viszik és otthon nyugalmában végezheted. A legtöbb normális ember, aki ezt sose érezte sose fogja megérteni, tolerálni vagy segíteni. Nehéz és nem mindennapi probléma, de találhatsz munkát ígyis. Nekem már sikerült. Később aztán mégis bejárós lett az adott munkahely, de 4-5 hónap után az is ment.
2021. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy tanulj valamit amit otthonrol is tudsz végezni.

Teljesen megértelek ugyanez a helyzet nálam is viszont nekem pont rossz időbe jött a legrosszabb időszak ezért a gimit nem fejeztem be. Csináltam 2 tanfolyamot mikor úgy éreztem hogy végig tudom csinálni ebből 1 online volt tehát teljesen okés.

Viszont emberekkel foglalkozos a szakma amit elvégeztem így ez sem megy nem bízok magamban és félek.

A párom mellettem van mindenben támogat és nem erőltet rám semmit.

Úgy jöttünk össze hogy tudta mi a helyzet velem és hogy nekem a munka meg a boltba járás és eljárás nem olyan mimt másnak.

Hosszú évekig megszóltak emiatt és mé most is előfordul mert az emberek nem értik meg mert nem voltak ilyen helyzetben.

Nekem is sokat kellett tennem azért hogy elhigyjék hogy nem, nem a munka "büdös" hanem egyszerűen pánikolok, és rosszul vagyok ha még csak rá is gondolok.

Vannak jobb napok meg hónapok de pont ezért mikor jobb sem merek elhelyezkedni sehol mert tudom hogy ujra előjön és csak kellemetlen hogy nem megyek be melózni aztán kirugnak stb.


Kitartást kívánok neked! Mindenképp tanulj én csak azt tudom javasolni ha van rá lehetőséged és erőd

2021. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!