Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiúk, kinek volt/pánikbetegség...

Fiúk, kinek volt/pánikbetegsége? Ha sikerült kigyógyulni hogyan? 23/F

Figyelt kérdés
Szociális szorongásom van, ha emberek közé megyek szorongok és 2013 óta pánikbeteg vagyok.

2018. máj. 5. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak fiuk valasza erdekel?
2018. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jöhet lány is :D
2018. máj. 5. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanez vagyok 23/L. Mondjuk pánikbetegségem az nincs, vagy én nem tekintek magamra pánikbetegként, csak szociális fóbiásként. Ha gondolod, írj nyugodtan ;)

2018. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23/F

19 éves korom óta vagyok benne. Voltam pszichológusnál, nem segített, utáltam oda járni így abbahagytam. Aztán volt egy műtétem és utána elmúltak a pánikos tünetek szinte teljesen. Aztán 1 éve megint előjött és sokkal rosszabbul éltem meg mint ezelőtt. Adtam még egy esélyt egy pszichológusnak. Felkerestem és nagyonnagyon szimpatikus és kedves, megértő, szeretek is hozzá járni. Iszonyat sokat segít, nem is tudom ,hogy most mi lenne velem ha végül még sem megyek el hozzá. Nem tudom jársz-e dokihoz, de a legfontosabb ,hogy szeress hozzá járni és érezd a feltöltődést amikor eljössz.

2018. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!