Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami tanács depresszióra?...

Valami tanács depresszióra? Február közepére tudok időpontot kérni, magán orvoshoz.

Figyelt kérdés
Addig végem van. Valami tanács addig is?
2022. nov. 30. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Oké, neked van igazad. Viszlát. Utak az agyban, mi a f?!
2022. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

11


Köszönöm.


Azok az utak amiken a neurotransmitterek utaznak, pl mezolimbikus/mezokortikus/nigrosztriatális/tuberoinfundibuláris dopamin utak.


Hasonlóak vannak szerotonin és egyéb monoaminok számára is.


[link]


Ha nem akarsz még ostobábbnak tűnni aki okoskodik, szerintem többet ne írj hanem nézz utána a tényeknek és fogadd el őket ha tetszik ha nem, mert mást nem tehetsz.

2022. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
és belinkel egy blogot xD
2022. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
blikken nem írták meg ezt esetleg?XD
2022. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
5%
Utána olvastam és igazad van, én voltam a hülye. Hasznos infókat írtál, köszi. :)
2022. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7%

Sejtem a 13,14,15 te vagy akivel eddig folytattam diszkussziót.


13 és 14 - Egy blog miért lenne nem hiteles forrás? Ez csak egy szereotípia. Egyébként a Sanesco biotechnológiai kutatóintézet, aki több más kutatóintézettel működik együtt. Ennek a blogja igen.


15 - Örülök, hogy sikerült végre meggyőznöm téged a tényekről. Méginkább örülök annak hogy utánaolvastál végre a dolgoknak és ezért adtál igazat nekem.


A legtöbb ember csak f*szoskodni jön ide, nyomja a saját sz*rját holott ő is tudja hogy nem igaz vagy még azt sem tudja hogy mi van.


Jó lenne ha több olyan felhasználó lenne mint te akit meglehet győzni dolgokról és valamennyire nyitottabb elméjű.


Az utolsó kommentedet felpontoztam.

2022. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!