Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 év remete élet és teljes...

3 év remete élet és teljes bezártság után vissza lehet még térni az életbe? Főleg ha gyógyszerek, pszichológus nem használ?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok itthon bezárva. Előtte is súlyosan depressziós voltam(akkor még nem tudtam róla) aztán jött a covid, amitől én teljesen begolyoztam. Csak ültem itthon a sötétben és néztem hogy mi lesz, közben aggódtam ha elkapom meghalok. Így elment 2 év, amit 2 hétnek érzek, most kellene utaznom, ilyen időkben, mikor teszteltetni kell regisztrálni, karantént magamnak leszervezni, miközben olyan szorongasom lett, hogy nem értem meg amit a gyógyszertárban, meg a boltban mondanak… to mit tennének? Ha nem utazom csak még mélyebbre sullyedek. Gyógyszer nem segít
2022. ápr. 30. 18:08
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

48

Én egyszer-kétszer (most nem) belinkeltem korábbi kérdéseidet.


1. Szeretek tisztán látni és jó, ha a többiek is látják, hogy mik az egyéb dolgok, amiket az éppen aktuális kérdésednél "elfelejtesz" közölni.


2. Mert még mindig nem értem, hogy az kérdéseimre miért csak 1-2 választ kapok, te meg már több száz választ bekaszáltál, aztán még mindig nem elég.


50-es voltam

2022. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Egyébként nyilvánvalóan nem kamu.


Csak annyi a probléma, hogy a kérdező nem tud segíteni magán és mások sem tudnak segíteni rajta. Olyan betegségei vannak (egyszer valahol leírta az összeset (?)), amikre mindenképpen gyógyszert és terápiát kellene kapnia. Azokat meg nem akarja, mert fél ezektől. Sakk-matt helyzet.

2022. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Elindulni is fél, vagy bármit megpróbálni.

Leszázalékolás esetén valamilyen (minimális) havi jövedelem legalább járna...

2022. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
60%
De mire százalékolják le, ha orvoshoz sem megy? Mondhat bármit, neki ez így jó. Van hol laknia, békén van hagyva, hiszen elvileg az anyja nem szól neki semmi miatt sem. Lustaság és kényelem miatt nincs leszázalékolás. Skizofréneket is nagyon ritkán százalékolnak le, nemhogy ilyen jellegű problémával rendelkezőket, mint amilyen a kérdező. De hogy 3 évre volt elegendő megtakarítása, és nem költözött el... plusz online vasárol mindent amit megeszik? Hogyan főznek az anyjával? Felváltva? Szóval nekem nagyon nem életszerű amit vázol, plusz agresszív is, mint amikor vki lebukik.
2022. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

50, te valami megszállott vagy… nincs 20 keresésem, meg a negyede sincs. Csak szólok

Más fórumon… :D szóval te névtelenül meg tudod mondani hogy más fórumon is én vagyok.

Nem is ismerek más fórumot a neten… soha nem is találkoztam másikkal.

Annyira látszik hogy azon élvezkedsz, hogy nyomozol és lebuktatsz hogy attól majd nagyon zavarban legyek.

Undorító vagy, komolyan

2022. máj. 2. 10:02
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

55

Köszönöm szépen a kedvességed. A nem kevés számú kérdésed alá tök normálisan válaszoltam jó párszor. Csak tudod k.rvára fáraszt már, hogy olvasom a kérdéseket itt, válaszolok azokra, amikre tudok ÉS amiknél úgy érzem, hogy tudok segíteni. Aztán olvasom a kérdést, a kérdező válaszait és beléd futok... újra és újra...

2022. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:

Nem tudod hogy ki vagyok. Ezzel a másik fórumozással meg végleg belebuktál mert konkrétan nincs is másik magyar működő fórum ezen kívül… ugyan hova írnék?

Válaszolni meg végképp nem szoktam ugyan milyen tanácsot adhatnék én mikor sokkal szarabbul vagyok mint itt bárki.

Paranoiás vagy és azon élvezkedsz hogy te kinyomozod hogy miket írok. Beteges

A legtöbb napon olvasni, írni is képleten vagyok

Amúgy meg ha napi 50 kérdést akarok kiírni, akkor megtehetem mivel nincs erre szabály, az oldal meg szerencsére nem a tiéd

2022. máj. 2. 10:57
 58/59 anonim ***** válasza:
60%

Van baja toronyban de úgy rendesen! Miből gondolod hogy bárki is rád keres szándékosan? Ez a paranoia.

Miből gondolod hogy itt te vagy a legxarabbul? Ez önsajnálat, nárcizmussal spékelve.

Az a bajod hogy jó dolgodban azt sem tudod mit csinálj. Nyugodtan megharagudhatsz, ha neked az a jó. (Az önsajnálat meg a figyelemfelkeltés legrosszabb módszere mellett.)

2022. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

57


"Ezzel a másik fórumozással meg végleg belebuktál mert konkrétan nincs is másik magyar működő fórum ezen kívül… ugyan hova írnék?"


Hogy ne lenne? Ott a búra. Csak és kizárólag pszichés/pszichiátriai betegséggel küzdők részére működtetett fórum.


"Válaszolni meg végképp nem szoktam ugyan milyen tanácsot adhatnék én mikor sokkal szarabbul vagyok mint itt bárki."


Nem te válaszolsz. Én válaszolok, ha tudok és van releváns, személyes tapasztalatom ÉS úgy érzem, hogy segíteni tudok. Te nyilván nem fogsz másokkal foglalkozni, mert a te bajod a legnagyobb. Ugye.


"Paranoiás vagy és azon élvezkedsz hogy te kinyomozod hogy miket írok. Beteges."


Neeem, tudniillik itt nem lehet keresni. Nincs nick (csak ha akarod), nem lehet a keresőben még a nick-ekre sem rákeresni, nemhogy arra, hogy "anonim". :)))


MEGISMÉTLEM: az fáraszt, hogy végigrágom magam a kérdése(i)den, elolvasom a válaszokat, válaszolok ÉS ezek után kiderül, hogy már megint te vagy az... Sóhaj.

2022. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!