Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 év remete élet és teljes...

3 év remete élet és teljes bezártság után vissza lehet még térni az életbe? Főleg ha gyógyszerek, pszichológus nem használ?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok itthon bezárva. Előtte is súlyosan depressziós voltam(akkor még nem tudtam róla) aztán jött a covid, amitől én teljesen begolyoztam. Csak ültem itthon a sötétben és néztem hogy mi lesz, közben aggódtam ha elkapom meghalok. Így elment 2 év, amit 2 hétnek érzek, most kellene utaznom, ilyen időkben, mikor teszteltetni kell regisztrálni, karantént magamnak leszervezni, miközben olyan szorongasom lett, hogy nem értem meg amit a gyógyszertárban, meg a boltban mondanak… to mit tennének? Ha nem utazom csak még mélyebbre sullyedek. Gyógyszer nem segít
2022. ápr. 30. 18:08
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
63%

Én nem bántottalak, csak segíteni akartam, például ezzel foglalkozó alapítványt ajánlva (pszichés problémák).

Nem szerettem volna zavarni, valamint eröltetni se.

Kívánok minden jót az életben és azt, hogy merj segítséget kérni, merj változtatni.

2022. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

Nem neked írtam

Bár nyilván itt nem tudni kié a válasz

Félek a pszichiátriától, pszichológus nem vált be… nem tudom az alapítványok hogy működnek

2022. máj. 1. 19:21
 43/59 anonim ***** válasza:
63%
Annál az alapítványnál nem fognak semmit rádkényszeríteni.
2022. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
60%
"nem nagyon jövök ki a szobambol, plane nem ha hallom hogy ő is kint van' Ah. Tehát egy háztartásban élsz az édesanyáddal, egy lakásban, de 10 hónapig még az előszobában sem találkoztatok? Édes Istenem, mekkora kamugép vagy!
2022. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Kincsem, ha egy nap 3x mész ki a fürdőbe, meg 2x a konyhába, főleg ha sokszor egész nap otthon sincs a másik, akkor kvára kivitelezhető, hogy 10 hónapig, vagy akár évekig is ne lássuk egymást ha nem megyunk be egymás szobájába. Sikerül megérteni?
2022. máj. 1. 22:25
 46/59 anonim ***** válasza:
60%
Kincsem? Kicsit berágtál nem? Talán azért mert kamuzol! Eleve nem egeszséges az ahogy élsz, és a dolgokhoz viszonyulsz. Te valójában semmin sem aakarsz változtatni! Amúgy ez a Kincsem megszólítás megint igazolta hogy te élveded a helyzeted mert lekezelő is vagy. Kerülgetitek anyuddal egymást egy lakásban? Eleve ez abnormális. Te el sem akartál költözni otthonról pedig elmondasod szerint 3 év vegetálásra plafon nézegetésre volt megtakarításod. Baromira jó neked ez a helyzet!
2022. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
79%

Ha valakit érdekel a kérdező, akkor olvassa át ezt is mert nyilvánvalóan egy és ugyanaz a 2 kérdező.


Ha vegig olvassa barki is ott vannak az egyezések.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..


Amúgy én is azt írtam neki (a link alatt olvasható) hogy úgy látszik élvezi a helyzetet.

2022. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

Senki nem kiváncsi a perverz agyszüleményeidre Sherlock

El tudom képzelni hogy mennyit kell ahhoz itt lenni hogy kérdéseket kutassatok fel

Volt aki 10 kérdést linkelt be, az is te vagy? Erre élvezel?

2022. máj. 2. 00:42
 49/59 anonim ***** válasza:
Az agressziód elárulja hogy lebuktál. A kérdésed kamu.
2022. máj. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdezőnek kb. 20 kérdése van. Még más fórumon is találkoztam kérdésével. Az emberek mindenesetre érdekesen működnek, mert én is írtam már ki kérdést különböző emberi kapcsolataimban jelentkező problémáimról (itt, a kategóriában). Általában 1-2-3 választ szoktam kapni.
2022. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!