Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 év remete élet és teljes...

3 év remete élet és teljes bezártság után vissza lehet még térni az életbe? Főleg ha gyógyszerek, pszichológus nem használ?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok itthon bezárva. Előtte is súlyosan depressziós voltam(akkor még nem tudtam róla) aztán jött a covid, amitől én teljesen begolyoztam. Csak ültem itthon a sötétben és néztem hogy mi lesz, közben aggódtam ha elkapom meghalok. Így elment 2 év, amit 2 hétnek érzek, most kellene utaznom, ilyen időkben, mikor teszteltetni kell regisztrálni, karantént magamnak leszervezni, miközben olyan szorongasom lett, hogy nem értem meg amit a gyógyszertárban, meg a boltban mondanak… to mit tennének? Ha nem utazom csak még mélyebbre sullyedek. Gyógyszer nem segít
2022. ápr. 30. 18:08
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Augusztusban lesz 3 éve hogy maximum a boltba megyek havi 2x, azon kívül munkaügyet intéztem, de a virus miatt nem lett belőle semmi. Szóval igen, majdnem 3 éve fekszem a szobámban, félelem a tartalékaim és egyre durvább tuneteim vannak. Gyógyszer nem hatott. Csak altatot szedek nagyon sokat, hogy aludjak.

2020 januárja óta viszont nem érzem az időt. Szóval valójában csak fél évnek tűnik ez a három.

Az anyámmal elek, akivel nem találkozom, mert ő a barátaival, párjával van, vagy a saját szobájában. Nagyon utál. Amúgy nincs senkim. A covid rontott el mindent, azóta vannak pszichotikus tuneteim.

Pszichiátriára nincs erőm befekudni

2022. ápr. 30. 23:50
 12/59 A kérdező kommentje:
Sajnos ahova én mennék oda 3 lépcsős teszt regisztráció karantén, zöld kód meg minden is kell, amiből egy szót sem értek és nem, nem tudok máshova menni, mert ott lenne a munkám.
2022. ápr. 30. 23:52
 13/59 anonim ***** válasza:
44%
Anyád miért utál?????????
2022. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
63%

És milyen munkakör az ahová menned kellene?

Budapesten van?

2022. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

Külföldön.

13, azt kérdezd meg tőle

2022. máj. 1. 09:23
 16/59 anonim ***** válasza:
63%
Annyira nem utálhat, ha eltart.
2022. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Nem tart el. A rezsit fizeti magában, ennyi. Mindent a saját penzembol veszek, a kajahoz amit o vesz, nem nyúlok hozzá.

Egyébként rengetegszer fenyegetett már hogy kidob, hogy húzzak el, hogy rám hívja a rendőrséget.

Volt hogy azt mondta, hogy az ásványvízből sem ihatok amit ő vesz és már nem is a konyhában tartja, hanem beviszi a szobájába a csomag vizet.

Eleve az apám is beteg, undorító állat, az anyám meg direkt mindeninek kimutatja hogy mennyire imádja, nekem meg beszólogat.

2022. máj. 1. 12:14
 18/59 anonim ***** válasza:
63%
Honnét van pénzed ha nem dolgozol?
2022. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
63%

Ha előretekintesz az életedre, mit várhatsz, ha nem lépsz?

Egyenlőre (ha az a munka még, jelenleg) nem érhető el amit szeretnél, egyszerűbbet is választhatsz, ami például havonta a minimálbért biztosítja.

El lehet indulni szobát bérelve, lakótársakkal is és az olcsóbb.

2022. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
18, onnan hogy maradt és alig költök, éhezem hogy spóroljak. De mar majdnem elfogyott emiatt is sírok és aggódom minden nap, mert az anyám egy forintot nem fog adni, nem is kérnék…meg neki sincs sok. par hónap es konkrétan éhen halok kb.
2022. máj. 1. 12:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!