Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretném felismerni , eldönte...

Szeretném felismerni , eldönteni ? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom h a szívremegés érzésem valós vagy csak a félelem a stressz teszi. Írjátok le pontosan milyen stb. Megy a pipa/

2021. nov. 19. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha lehet minnél részletesebben.

Köszi

2021. nov. 19. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:
A "szívremegésed" mindenképpen valós, mert a stressz, szorongás is tud ilyet okozni. Te azt akartad kérdezni, hogy hogyan lehet különbséget tenni a szervi szív problémák, és a pszichoszomatikus közt. Egyrészt kardiológiai kivizsgálással, másrészt meg ha mindig akkor van ilyened, amikor ideges vagy, akkor vélehtően attól van.
2021. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen , valóban , sok kardiológiai vizsgálatom volt , utoljára 2 hete 24/h ekg -rendben volt csak extrak voltak , nem tudom mit tehetnék , mostanában 2-3 hetente változnak a tünetek , elkezdtem a pszichoterápiát de még az elején vagyok , megijeszt amiket érzek , ha letudom magam foglalni akkor nem érzem , de ez ritka
2021. nov. 19. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha félsz a pszichiátriai gyógyszerektől, akkor vehetsz Rhodiolát, aswagandhát, passiflorát. Bizonyítottan jók a stresszhez, enyhébb szorongáshoz.

De enyhébb szorongáson felűl kellenek a szintetikusok.

Ellene vagyok a nyugtatóknak(benzók).

De egy rövittávú kezelés nem okoz problémát. Addig míg a pszioterápia kezd hatni.

2021. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól gondolod , félek ezektől a szerektől
2021. nov. 25. 14:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!