Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax mellé lehet szedni...

Xanax mellé lehet szedni ritalint?

Figyelt kérdés

jún. 27. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Minek szednel? Ugyan az a ketto.
jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már ugyanaz?? Ritalin, nem Rivotril, de egyébként azok sem azonosak.

Nem hinném, hogy gyakori kombináció lenne, de ezt az orvos tudja.

jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szedj inkább.
tegnapelőtt 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

En mar szedtem.. hat nekem nem volt jo. Kiuti az egyik a masikat, plusz aggressziv, irritalt lettem. Le is tettem a ritalint mert megporgette a szivem amit utalok, meg draga is, maradt a Xanax inkabb mert az nyugtat - pont az ellentete, es igy tudok koncentralni annak ellenere, hogy figyelemzavarom van, inkabb ez mint az. Van meg guanfacin is, wellbutrin azt hiszem, de inkabb ne. Bar mar nem jarok egyetemre, szoval nekem "mindegy" ugymond. Lamictalt szedek erdekes modon es az hat, de egyebkent sem ismerik, hogy hogyan hat igazabol a mai napig. 600mg, jobban fokuszalok, rivotril meg xanaxxal egyutt.


De kinek mi valik be.

tegnapelőtt 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szedem együtt, de engem a Ritalin sokkal jobban lenyugtat, a Xanax sosem volt igazi megoldás a problémáimra, a Ritalin viszont elmulasztotta a szorongásomat teljesen. Valószínűleg az ADHD okozta az egészet. A Xanaxot le fogom rakni, de már fizikai elvonási tüneteim vannak, így nagyon lassan kell.
tegnapelőtt 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!