Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik vagy miért lehetnek ezek...

Mik vagy miért lehetnek ezek a kimaradások a fejemben?

Figyelt kérdés

Beszélgetésben vagyok. Tudom mit akarok elmondani,miről akarok beszélni.

Elkezdek beszélni arról,amit azelött végiggondoltam, majd egyszer csak a mondatom felénél a fejemben eltünik minden gondolat,így megakadok a beszéd közben, majd pár pillanatra újra tudom folytatni a beszédet,amint eszembe jutott,hogy miről akartam beszélni.


Konkrétan a Windows újraindításához tudnám hasonlítani a folyamatot, leáll majd újraindul😅


miért "kapcsolhat ki" az agyam pár pillanatra és "indul újra"? mi lehet ez?😅



tegnapelőtt 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én erre azt szoktam mondani hogy megállt a tudomány.😀 Szerintem ha ritkán fordul elő, nincs vele baj,velem is megesett már.
tegnapelőtt 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szétszórt vagy. Nekem az agyam jár előrébb, mint a szám, és sokszor összecserélem a szavakat 🥲
tegnapelőtt 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt kivizsgáltatnám mindenképp. Ne a gyakorin kérj diagnózist, itt nincsenek orvosok. Az is lehet, hogy valami abszolút ritka problémád van, amiről itt senkinek nem lesz tapasztalata.
tegnapelőtt 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as,

nem diagnózist keresek itt,hanem gondolatokat,tapasztalatokat,hogy másnak is van-e ilyesmi és olyan tanácsokat,mint amit pl.:te írtál.

tegnapelőtt 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!