Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem (ez a kérdés)?

Megőrültem (ez a kérdés)?

Figyelt kérdés

Szóval nem kamu mielőtt azt hinnéd, de ülök az ágyamon és az ajtó kicsit ki van nyitva és rálátok a zoknis dobozra amiből feltornyosulnak a zoknik és azt látom hogy kb 4-5 zokni eszi egymást.. olyanok voltak mint valami vízilók vagy kutyák és annyira féltem azt hittem engem is megesznek.

meg gyakran az árnyékok elkezdenek életre kelni , és ilyen formákat alkotnak majd mozognak. Az árnyék egyszerűen elkezdett mozogni és TÁNCOLT EGY HÖRCSÖG!!! legalábbis ezt láttam. Meg gyakran hallottam telefoncsörgéseket olyan régifajtát miközben nem is csörgött a telcsi de HALLOTTAM!! szerencsére ennek már kb 1 éve de akkor gyakran tapasztaltam ilyen dolgokat még tudnék mesélni dolgokat. Szerintem a tavalyi év állhat a dolgok hátterében hogy miért azt inkább nem részletezném... köszi a válaszokat!


2010. aug. 5. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fáradtságtól is lehetnek hallucinációid. Én vendéglátásban dolgozok, 3-4x18 óra után előfordul,hogy hálóinges kislányokat látok szaladgálni át az úttesten... Bár én olykor felrántok 1-2 csíkot,főleg ha 4 napot kell dolgozzak egyhuzamba,de a gyorstól nem szoktak haluzni. Ha van kamionos ismerősöd,ők is tudnak mesélni 1-2 érdekes hallucinációról,pedig ők aztán végképp nem élhetnek se alkohollal,se droggal. (legalábbis amíg vezetnek)
2010. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha sokat vagy elfogadható mértékűt pihensz, akkor attól lehet. Ha viszont amúgy is vannak ilyen hallucinációid, jobb, ha szakemberhez fordulsz. Az az elmúlt év állhat háttérben, amiről jobban elbeszélgetne veled. Sok sikert! :)
2010. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen volt a tavalyi éved,de ha sokat stresszelsz,egyhuzamban az produkálhat ilyen tüneteket.jobb esetben az is lehet,hogy csak túl élénk a fantáziád.

pl.engem melóhelyen elég sok információ ér egyszerre,(telefonos,betegirányító vagyok)és volt,hogy este telefoncsörgést halluztam,meg tárgyakat pl.ásványvízes flakont.és rendesen minha valódi lett volna,nem sima képzelet szintű volt! na akkor én is elgondolkoztam,hogy most irány a pszihiátria?

probálj meg kikapcsolódni,ne terheld az agyad sok mindennel lehetőleg.ezt lehet tenni.

2010. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!