Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem (ez a kérdés)?

Megőrültem (ez a kérdés)?

Figyelt kérdés

Szóval nem kamu mielőtt azt hinnéd, de ülök az ágyamon és az ajtó kicsit ki van nyitva és rálátok a zoknis dobozra amiből feltornyosulnak a zoknik és azt látom hogy kb 4-5 zokni eszi egymást.. olyanok voltak mint valami vízilók vagy kutyák és annyira féltem azt hittem engem is megesznek.

meg gyakran az árnyékok elkezdenek életre kelni , és ilyen formákat alkotnak majd mozognak. Az árnyék egyszerűen elkezdett mozogni és TÁNCOLT EGY HÖRCSÖG!!! legalábbis ezt láttam. Meg gyakran hallottam telefoncsörgéseket olyan régifajtát miközben nem is csörgött a telcsi de HALLOTTAM!! szerencsére ennek már kb 1 éve de akkor gyakran tapasztaltam ilyen dolgokat még tudnék mesélni dolgokat. Szerintem a tavalyi év állhat a dolgok hátterében hogy miért azt inkább nem részletezném... köszi a válaszokat!


2010. aug. 5. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
igen
2010. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már meggyógyultál,...vagy kialudtad magad:)
2010. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Na, ezért mondjatok nem-et a drogokra...
2010. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, nem ártana elmenned egy pszichiáterhez.
2010. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Életemben nem drogoztam, remélem nem is fogok
2010. aug. 5. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen asszociációim lennének, már rég elmentem volna egy kiadóhoz, mint fel nem fedezett író.
2010. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, mit kevertek az italodba:P
2010. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lázas vagy? Netán sok alkoholt ittál?


xD

2010. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nos, igen.. ilyen a kolesz koszt nem tudhatod mit kevernek az italodba, de szerintem nem erről van szó. Am már ez régebben volt már nem nagyon tapasztalok ilyet, remélem ez nem egy vissza esős dolog, de amúgy remélem ilyen se leszek:

[link]

2010. aug. 5. 18:32
 10/13 anonim válasza:
Szakember kell neked... nem bántásból, de ha ez visszatérő, mondd el inkább egy orvosnak, hogy ő segítsen rajtad.
2010. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!