Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy érzem Megőrültem!?

Ugy érzem Megőrültem!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon érdekes sztorival állok elő nektek, amit szinte képtelenség elhinni. Minden ott kezdődött, hogy édesanyám lassan 3 éve a születésnapom napján hunyt el, aki mindenbe támogatott, és mindíg kiállt mellettem. Apukámmal élek, aki valamiért engem hibáztat anya halála miatt. Napi veszekedések, VEREKEDÉSEK már szinte természetessé váltak számára, mert ugyanigy mindennap iszik. Abban az évben mikor édesanyám meghalt, apukám rá 4 hónap mulva egy koomoly agyvérzést kapott, majdnem ő is belehalt. Kikerült a kórházból és ugyanugy ivott mint azelött. Hazajön belém köt. És olyan szinten terorizál érzelmileg, hogy az lassan kezd elviselhetetlenné vállni. Volt 1 párom, aki kiállt mellettem jóban roszban. De sajnos nem régiben elhagyott, mer szószerint bediliztem édesapám szurkűálódásai miatt. Sajnos a tanulmányaimat nem tudom végezni. Mer apám gátol benne. Elszeretnék költözni itthonról de nem tudok, mer nem tudok hol dolgozni. De mellette suliba is szeretnék járni, mer édesapám 2 éve kiszeretne dobni itthonrol, de most már meg is teszi. A nagy semmiért :( Egyszerüen itt vagyok 17évesen. Igen külsöm aztmondják tökéletes. De lelkileg kifáradva, érzelmileg meggyötörve, suli nélkül a megőrölés határán. Kérlek titeket segítsetek, mer már nincs más esélyem a boldog élet felé. Néha már az öngyilkosság is az eszembe jut. Ugyérzem márcsak az tudná elfelejtetni velem ezt. Idiota válaszokkal kíméljetek 17/L
2011. júl. 31. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész be a családsegítőhöz, vagy a jegyzőhöz. Ilyen esetben sokszor tudnak segíteni.
2011. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én apám is iszik, de nálunk nem ilyen borzalmas a helyzet. Nekem is szokott csúnyákat mondani, amiket általában figyelmen kívül jagyok, de utálom, amikor olyanokat mond, hogy ronda vagyok, meg kövér disznó, ezen mélyen érintenek. idegileg ezektöl eléggé tönkremegyek, sajnos nem tudok mot csinálni. Ha mondom anyának, hogy váljon el, mindig azt momdja, hogy nem tudunk hova menni. a növérem dolgozik, külföldre akar menni. ö nagyon gyenge idegileg, egyszer, amikor apa nagyon be volt rúgva, belevágta a kezét az ablakba.. iszonyatosan megijedtem, én szerencsére erösebb vagyok, neked is csak azt tudom ajánlani, hogy tarts ki!! nincs egy rokonod, akihez oda tudnál költözni? vagy a párod családjához? szerintem befogadnának. 15/L
2011. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos nincs kihez,ez benne a legroszabb:(:( ...
2011. aug. 1. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el családsegítőhöz! Csak gyorsan, mert ha nagykorú leszel akkor ebben az esetben SAJNOS sokkal nehezebb dolgod lesz.... :S
2011. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De a családsegitő 1 otthont ajánlott,amire nem nagyon vagyok vevő,Szeptembertöl albérletbe költözök a barátommal,mer pestre jár fősuliba....nekem meg 1 diákmelot kéne keresnem,aki tud szoljon,köszönöm :(
2011. aug. 3. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet tudok részmunkás állást neked ! ígérni semmit nem tudok ,de lehet egy próbát megér !
2011. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonló szituban voltam én is! csak én már nem tudtam mit tenni mert 18 elmúltam. Nagyon nehéz egyedül megállni, és az emberek bizony rohadtul nem segítőkészek. Én azt ajánlom menj el a gyámhatóságra, hisz még 17 éves vagy, el is helyezhetnének egy lakásotthonba, ami lehet nem tetszik de vannak benne lehetőségek. 24éves korig ott lehetsz és tanulhatsz! gondold meg, mert ha 18 évesen dob ki már senki nem fog segíteni, kivéve ha van néhány jó ismerősöd, különben éhezés és hajléktalanság... de komolyan
2011. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!