Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom meg, hogy szükség...

Honnan tudom meg, hogy szükséges vagy csak úgy érzem?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen számomra, hogy indulás előtt vagy bármilyen helyen, ahol tovább kell maradnom, mindíg úgy érzem előtte kisebb-nagyobb szünetekkel, de 2-3-szor el kell mennem, akár inni, akár a mosdóba, hogy úgy érezzem biztosan rendben vagyok és nem kell közben kimenni?
2011. okt. 23. 14:57
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Az a gondod, hogy elindulás előtt iszol és belenézel a tükörbe? Na, ennél nagyobb gondod sose legyen, én is így szoktam tenni. Sőt, néha odáig fajulok, hogy indulás előtt még pisilek is :-)
2011. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik ez olyan vállvonósan természetes dolognak, ahogy az első válaszoló gondolja. Hiszen ez valamiféle szorongás következménye, netán kényszeresség, ha az ember nem biztos benne, hogy szomjas, hogy kell pisilnie, de ha tudja, hogy "tovább kell maradnia valahol" inkább 2x-3x is kimegy előtte.

Legfeljebb próbáld ki, mikor bizonytalan vagy, hogy nem mész ki. (Végül is, ha mégis rád törne valamilyen szükség, majd akkor iszol/kimész mosdóba, azt kész.)

2011. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy a második hozzászóló talán jobban rátapintott a lényegre, mert benne van az a bizonyos "szükség hely", hogy biztos nem kell még egyszer el mennem még egyszer, akár kicsi akár nagy dolgom elvégzésére megint.Teszem ezt mind azért, mert úgy érzem vagy azért,mert az idegen helytől való vissza tartás gondolatától!!!!
2011. okt. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!