Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha úgy érzem hogy teljesen...

Néha úgy érzem hogy teljesen megőrültem. Vagy meg is őrültem?!? 23/L

Figyelt kérdés
Folyamatosan stresszelek, túlpörgetem magam a munkahelyemen, a párommal hisztis vagyok, mindenen fennakadok, féltékeny vagyok, egyre többet cigizek, nem tudok örülni úgy semminek igazából, sokszor legszívesebben ki se kelnék az ágyból stb stb.
2011. júl. 7. 13:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
68%
kérdezze meg kezelőorvosát, gyóygszerészét
2011. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Milyen jó, hogy látod a hibáidat!

Fokozatosan próbálj javítani rajtuk.

2011. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez népbetegség...Addig kell kezelni amíg nem lesznek testi tünetei is. Nekem is kijött ez fiatalon és 1-2 évbe beletelt míg legyőztem.
2011. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanez, tehát átérzem mint állat! De legalább tudom miért....
2011. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Legjobb lenne, ha felkeresnéd az orvosod, mit tanácsol, esetleg kit javasol (pszichológus)

Nem vagy őrült, csak stresszes, túlságosan szorongsz.

Addig is sztem jó tenne, ha szánnál magadra egy kis időt, amikor csak egyedül vagy. Innál jó kis nyugtató teát, vennél egy meleg habos fürdőt, megnéznél egy laza filmet, és aludnál egy nagyot..1x egy héten.

Mozogj kicsit, és figyelj arra mit eszel. Fokozatosan vezesd be, a hirtelen változás nem tesz jót. Ez majd kiváltja a pótcselekvéseket. Cigi helyett inkább táncolj, fuss, ugrálj egy jót. Sétáltass kutyát. Az állatok egyébként nagyon jók terápiás szempontból. Simogatások pl fokozza az endorfin termelést.

Sokaknál már ez is megoldja a problémát :)

2011. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! Sajnos már testileg is előszokott jönni, mindig fáj valamim, de főleg a hátam. Én tisztában vagyok a hibáimmal, úgy érzem túl korán akartam felnőtt lenni, most meg nem érzem jól magam a bőrömben. 20 évesen költöztem el otthonról 250 km-re, egyedül bele a nagyvilágba, megismerkedtem a párommal, 2 éve együtt lakunk, van munkám, igaz nem egy álommunka de legalább nem tart el senki. Sokszor gondolkoztam már azon hogy el kéne mennem pszihológushoz, de félek h hivatalosan is bolondnak leszek tituálva :S :)
2011. júl. 7. 14:16
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen napjaim, de tudok rajta segíteni. Pl. ha utazok, busszal, tömegközlekedéssel, vagy csak sétálok, akkor mindig nézelődök, és úgy meg tud nyugtatni a sok szép dolog. Meg pl. a mozgás, nagyon sokat segít, ki tudod tombolni magad. Vagy egy jó kis táncos bulizás!!

És magneB6 vitamin!

2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Magne B6...van is itthon...köszi :)
2011. júl. 7. 14:18
 9/25 anonim válasza:

Én is így vagyok vele, kivéve cigit, mert attól fáj a torkom és berekedek. Attól tartok még gége vagy szájrákot kapnék :(


Néha sokat eszek, magamhoz mérten. Vagy befőttes gumival csapkodom a csuklóm, vagy sokat alszom.


Mai világban sokan küszködnek ilyen problémával, túl stresszes életet élünk, túl pörgőset.

Komolyan, középiskola végéig van jóélet, legalább is én így vagyok vele. Borzasztó h semmire se jut időm, jó lenne sportolni, dolgozni, de tanulás mellett főleg vizsgaidőszakban ez lehetetlen. :S

Bepróbálkoztam az első két hétben mozgás+ diéta + tanulás..3 2 hét után 3napig rettenetes fejfájásom volt. Na ennyit erről..és most hogy menjen az ember strandra!!? Mindjárt nyár vége és még munkát se találtam ...

:(

2011. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
tényleg segít, vitamin, a lökött nőknek ajánlják sokszor:-) én is szedtem, most épp nem
2011. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!