Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha úgy érzem hogy teljesen...

Néha úgy érzem hogy teljesen megőrültem. Vagy meg is őrültem?!? 23/L

Figyelt kérdés
Folyamatosan stresszelek, túlpörgetem magam a munkahelyemen, a párommal hisztis vagyok, mindenen fennakadok, féltékeny vagyok, egyre többet cigizek, nem tudok örülni úgy semminek igazából, sokszor legszívesebben ki se kelnék az ágyból stb stb.
2011. júl. 7. 13:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na, a fotózás tök jó, egyik barátnőm most végzett el egy tanfolyamot. Mit dolgozol?
2011. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Bolti eladó és pénztáros vagyok most. Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? :)
2011. júl. 7. 15:10
 23/25 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Bp. mellett lakok!
2011. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
És szted mi a bajom? Depresszió, vagy csak egyszerűen "tele van a f.szom mindennel" érzés? Tudom, hogy nem vagy doki (vagyis gondolom), csak mégis kíváncsi vagyok hogy kívülálló szemmel mennyire vagyok nehéz eset.
2011. júl. 7. 15:15
 25/25 Timó320 válasza:

Szerintem meg nem szabad a gyógyszertől várni a segítséget, én szedtem SSRI-t meg antipszichotikumokat, aztán meg arról nem tudtam leszokni. Egy igazán jó pszichológus biztosan tud segíteni.Meg kell találni az élet szépségeit, és örülni annak, hogy egészséges vagy. Ja, és a dohányzás csak ront a helyzeten, mert sajnos az egy dolog, hogy lelkileg megnyugtat, de a szervezetre nagyon komoly stresszhatással van. Ideges vagy a nikotinhiány miatt, kapkodsz a feladataid elvégzésével. Ha rágyújtassz megnyugszol, de akkor meg a vérnyomásod, pulzusszámod ugrik meg. Hasonló problémáim voltak, és azóta vagyok igazán jól, mióta leszoktam a cigiről. A hátfájásomra jót tett az úszás, és a cosmodisc. A cigi elhagyása miatt gyakoribbá váltak a pánikrohamok, de a pszichológus mutatott egy légzéstechnikát, ami tényleg azonnali javulást eredményezett, és mára teljesen elmúltak a problémáim. Mindent bele. Szerintem az,hogy felismerted a problémát egy nagyon fontos lépés volt.

Ja és mindenkinek szüksége van egy emberre aki őt érti meg, és nem a párját. Ez az egész életedre kihatással lesz, ha nem találsz magadnak valakit. Tudom milyen érzés, pedig nagyon rendes férjem van, de engem totál kikészített, hogy az ő szülei...,az ő barátai.....,az ő rokonai.Kell valaki, aki téged hallgat meg, csak téged.

2011. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!