Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha úgy érzem hogy teljesen...

Néha úgy érzem hogy teljesen megőrültem. Vagy meg is őrültem?!? 23/L

Figyelt kérdés
Folyamatosan stresszelek, túlpörgetem magam a munkahelyemen, a párommal hisztis vagyok, mindenen fennakadok, féltékeny vagyok, egyre többet cigizek, nem tudok örülni úgy semminek igazából, sokszor legszívesebben ki se kelnék az ágyból stb stb.
2011. júl. 7. 13:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Amúgy, tutira nem őrültél meg. szerintem, új ingerek is segítenének. Járj el valahová, kondizni, tornázni, táncolni, egy új közösségbe.
2011. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

A magne b6 se fog sokáig segíteni. tapasztalat.

Nem fog bolondnak titulálni a pszichológus. (én vagyok az aki ki javasolta, meg aki az előzőt írta)

Most gondolkoztam azon h felkeresek egyet.

Nincs ebben semmi rossz, még ha kiegyensúlyozott is vagy, akkor is jól jön.

Vannak sportoló ismerőseim, nekik például kötelező. Elbeszélgetnek, személyiség teszteket töltenek ki..De barátnőm is járt anno 15 évesen, kíváncsi volt, h milyen. Pozitív tapasztalati voltak, segített abban, h kibéküljön önmagával, ne legyen olyan borúlátó.

Ne várd meg még összeroppansz.

Tegnap voltam vizsgázni, az egyik csaj, aki velem vizsgázott, 2 évvel felettem jár, idegösszeomlást kapott, ezért ki kellett hagynia 1 évet.

2011. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Uhh,szegény. Idegösszeroppanás...már én is megnéztem a neten a tüneteit, csak hogy tudjam hogy mire számítsak az elkövetkező időkben... Jujj, és ami elég ijesztő, hogy még a kezem is szokott remegni. A sportra nem nagyon van időm, meg igazából elég lusta is vagyok. Beszéltük pár munkatársammal hogy elmegyünk zumbázni, de abból se lett semmi. 2 hónapig diétáztam, de most megint elkezdtem össze-vissza enni. A kajálás is hangulatfüggő nálam. Ha szar kedvem csoki...jégkrém...bármi, csak egyek. Ez is rohadtul idegesít magamban.
2011. júl. 7. 14:28
 14/25 A kérdező kommentje:
Új ingerek...igen nagyon hiányzik hogy eljárjak szórakozni, kikapcsolódni. Gyakorlatilag nem csinálok semmit csak dolgozom, ha nem a munkahelyemen, akkor itthon vár a házimunka, főzés stb. Barátaim nincsenek, vagyis vannak, de messze tőlem. Én csak azt szeretném ha újra önfeledten tudnék mosolyogni, kacagni, mint régen. Pár évvel ezelőtt még annyit röhögtem, hogy már szinte fájtak a rekeszizmaim. Most meg...pff.
2011. júl. 7. 14:31
 15/25 anonim ***** válasza:

szerintem akkor a barát és szórakozás hiány is lehet gond

azért jó valahová tartozni, ha már a barátaid messze vannak

munkatársakkal kávézás, vagy barátod barátainak a barátnőivel?

2011. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A munkatársaim jófejek, de sokkal idősebbek nálam 40-60 közöttiek. Mindnek családja, gyereke van. A barátom barátjaival szoktam találkozni, de hát ők meg politizálnak állandóan, meg mivel töri diplomás mind, ezért állandóan a történelemről beszélgetnek. Egynek van barátnője, de ő meg nem igazán az én világom. Aranyos meg kedves meg kedvelem meg minden, de teljesen más világ.
2011. júl. 7. 14:40
 17/25 anonim ***** válasza:
Esetleg tanulhatnál is valamit, ott is lenne társaság, plusz újdonság lenne. Mondjuk valami nyelvet, egy nyelvsuliban (én tanulok, mozgok, barátom van, költözünk, családom van, dolgozok, barátnőzök, angolra járok...szóval megoldható, hidd el). Hol laksz? Nagy város?
2011. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
A lányomnak és egyik ismerősünk lányának is ugyanilyen problémája van (volt). Ez egy szorongásos kórkép amit a pszichiátria jól ismer. Magától nem oldódik meg (és a Magne B6 -tól sem szokott!), viszont egyre durvább tüneteid lesznek. (remegés, bevizelés, pánikrohamok stb) Tapasztalatból mondom, ne pszichológushoz menj, hanem pszichiáterhez! Ez nem mindegy! Csak az utóbbi jogosult ehhez megfelelő gyógyszert felírni /SSRI-t/. Ettől az első 2 hétben még rosszabbul leszel, de utána rendbejön a dolog. Sajnos ilyen a hatásmechanizmusa.
2011. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én egyébként nem gondolnám, hogy ilyen "súlyos".
2011. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ősztől szeretnék beiratkozni egy iskolába! A fotózás mondjuk nagyon érdekel. Imádok fotózni! Na, ettől most jobb kedvem is lett egy kicsit :) Budapesten élek most. Remélem én is hogy nem ilyen súlyos, mondjuk pánikrohamaim szoktak lenni, de már nem olyan sűrűn mint régen.
2011. júl. 7. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!