Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Különleges ember lennèk, hogy...

Különleges ember lennèk, hogy NEM vakcinázással, hanem más módszerekkel értem el, hogy végig a covid alatt (is) egészséges maradtam?

Figyelt kérdés
Kétlem...

2021. szept. 30. 20:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%

Nehogy fordítva legyen mert úgy tűnik XD

Ne legyél rosszindulatú mert félő hogy visszaszáll

Milyen hullám?Az allergia?Kicsit még informálódj

Ha oltatlonakkal volna tele a kórház már rég nyomatná Gulyás barátod a kormányinfón ezerrel hogy ezért kell szaladni a 20.ótásra is dehát nem ez a helyzet

Jön még kutyára dér😊

2021. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
67%

ADE jelenséggel is érdemes nagyon vigyázni

Akinek van esze az nem megy 3.szérumra sőt....Egyet sem

2021. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Egy pillanatig sem hittem, hogy különleges, vagy egyedi eset lennék a tekintetben, hogy a pusztító "koronavírus világjárványt" vakcina nélkül vészeltem át egészségesen, hiszen magam is sok olyan embert ismerek, akikkel ugyanez történt.

A kérdés azért merült fel bennem mégis, mert milliószor elismételve igyekeznek azt belénk sulykolni különböző médiafelületeken keresztül, hogy egyedül vakcinával élhetjük túl a "koronavírus világjárványt", pedig ez egy orbitális hazugság, az én és még nagyon sok ember másfél éves tapasztalata erre a bizonyíték.

Ott kezdődik, hogy sokan nem tudtuk betartani a "járványügyi intézkedéseket", egyszerűen a munkánk jellegéből adódóan. Nekem ambuláns nővérként napi 20-25 beteget kell ellátnom a saját otthonában, így a "Maradjotthon" nálam élből kiesett. A távolságtartással sem lehet mit kezdeni, hiszen testi kontaktussal járó műveleteket végzek más embereken. Mindezek tetejébe nem is vakcináztattam magam, mégis egészséges maradtam, egyetlen tünetet sem produkálta, pedig biztosan találkoztam a vírussal.


Folyt. köv.

2021. okt. 2. 09:47
 24/30 anonim ***** válasza:
42%
2021. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Persze Kérdező!El is hiszem amit mondassz és Hálisten hogy nincs semmi bajod.Én sem kaptam szerencsére 1 oltást sem és ugyanez a tapasztalatom mint neked.Ha otthon marad az ember akkor sem tudja kiküszöbölni a megfertőződést mert boltba muszáj menni és akkor haza is vihető a vírus.Nem lehet steril boxban élni
2021. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
45%
23: kérdező, ambuláns nővérként főleg betegekkel dolgozol. Tavaszról van olyan esetről tudomásom, hogy a nővér oltásellenes volt, de covidosan eljárkált a betegeihez és terjesztette a járványt. Többen megfertőződtek, kettő meg is halt. Közvetve megölte őket. Ezt szeretnéd te is?
2021. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%
🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, keress rá Mary Mallon történetére.
2021. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 krwkco ***** válasza:
42%

"Nekem ambuláns nővérként napi 20-25 beteget kell ellátnom a saját otthonában."

- Gondolom maximálisan ügyeltél a maszkviselésre, kézmosásra, szellőztetésre. Hogy ne fertőződj meg és ne fertőzd meg a betegeket.

- Akiket otthonukban ápolnak, azok szinte senkivel nem érintkeznek. Ha a családtagjaik lelkiismeresen védik őket, akkor ők nem fertőzésforrások.

- Sehol sem írtad, hogy mikor teszteltetted magad. Ha nem, akkor Te is lehettél fertőzött tünetmentesen vagy észrevehetetlen tünetekkel, mint sokan mások.

2021. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 tokidoki válasza:
64%
23. "van olyan esetről tudomásom, hogy a nővér oltásellenes volt, de covidosan eljárkált a betegeihez és terjesztette a járványt. Többen megfertőződtek, kettő meg is halt. Közvetve megölte őket." Azt szeretném kérdezni, hogy szerinted mi köze van az oltatlanságnak ehhez? Mert az OLTOTT IS ugyanúgy fertőz. Csak azért gyilkosnak nevezni az embert, mert nem oltat egy kicsit erős, nem gondolod?
2021. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!