Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Különleges ember lennèk, hogy...

Különleges ember lennèk, hogy NEM vakcinázással, hanem más módszerekkel értem el, hogy végig a covid alatt (is) egészséges maradtam?

Figyelt kérdés
Kétlem...

2021. szept. 30. 20:51
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
50 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy az. Akárhány embert ismerek aki nem oltatott és nem kapta el.
2021. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy Superman.
2021. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy különleges, de ne gondold azt se, hogy mindenkinek egyforma az immunrendszere.
2021. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy milyen módszerrel érted el.

Nekem sem volt semmi bajom, de nem alkalmaztam semmilyen módszert.

2021. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
én sem kaptam el a covidot ismerősök közül többen is , most viszont a náthát igen
2021. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Különleges, mert te legalább nem vagy tömegbzi aki rohan az oltásért az életéért könyörögve, hanem más megoldást választ.
2021. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
A szerencsés az ide megfelelő szó.
2021. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, én voltam covidos teszt alapján, és tünetem is volt fáradtság, de konkrét egész nap fáradt voltam 3 napig és kimerült. Nálam ennyi volt a covid, de a fáradtság még 3-4 hétig visszatért néha-néha, erős fizikai terhelésektől hamarabb kimerültem és gyorsabban vert a szívem.


Most ez a tetű influenza viszont keményen legyűrt, ami nem covid, de lázas voltam, fulladásig köhögtem pár napig és zöldes-sárgás taknyom folyt, arcüreggyulladással spékelve, és 2 éjszaka 38-39 fokos láz. Szóval nem egyforma a két betegség, mert ezután már semmi fáradtságom nincs, ellenben még taknyolok, covidkor ilyen nem volt, de mintha a fizikumomból levettek volna. Mára már azzal sincs baj, de az a vírus másabb, mint ez, enyhébb, ugyanakkor elhúzódóbb.

2021. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem inkább tünetmentesen hordtad ki. Mondjuk azt nem írtad, hogy végig dolgoztad-e, vagy esetleg tömegközlekedtél-e a hullámok alatt? Én ezekkel a kondíciókkal simán megkaptam, de enyhe tünetekkel átvészeltem egy pár nap alatt.
2021. okt. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

6-os

Tehát a te logikád(?) alapján ha holnap kiderül hogy... á, úgysem értenéd.

2021. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!