Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Teljesen beoltott férfi...

"Teljesen beoltott férfi meghalt COVID-19-ben". Szóval a vakcina nem jelent garanciát, és mint már tudjuk magát a vírust se állítja meg. Ezek után miért is kéne egészséges fiatalként beoltatnom magam??

Figyelt kérdés

[link]

Az illető nagyon vigyázott, maszkot is hordott. Az orvos szerint a férfi állapota még súlyosabb lehetett volna (ennél? WTF??) ha nem oltatja be magát. Mi ez a silány propaganda? A halálnál is súlyosabb lehetett volna? Az mit jelent?



2021. aug. 12. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A biztonsági öv használata sem garancia arra, hogy nem halsz meg egy autóbalesetben, de mégis sokat javít az esélyeiden.

Az oltás kb. ugyanez, csak csökkenti a súlyos megbetegedés kockázatát, nem állította senki egyikre sem, hogy 100%-os.

Ja, és egyáltalán nem "kell" beoltatnod magad, szabadon dönthetsz úgy hogy nem kéred.

2021. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Elkaphatod, csak a tünetek nem lesznek olyan húzósak. Ezért nem értem az igazolványosdit, ugyan úgy oltott ember is megfertőzheti nagyszüleimet vagy szüleimet, akik nem kaphattak oltást. Mégcsak nem is tudja magáról adott esetben a beteg, hogy beteg. :/ Persze nem élhetünk szatyorban se a 4 fal között. Maszk mellett én a kötelező kézfertőtlenítésre is szabályt hoztam volna. Tettek ki a boltok előterébe, de elenyésző számban használták.
2021. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

"Az orvos szerint a férfi állapota még súlyosabb lehetett volna (ennél? WTF??) ha nem oltatja be magát."


Ez a mondat mutatja a cikk komolyságát.


Könyörgöm, ne higgyetek már el mindent, csak azért, mert az internet megírta!

Rosszabbak vagytok, mint a 100 éves Mari néni Bivalybasznádon, aki azt hiszi, ha az M1-ben ezt vagy azt bemondták, akkor az csakis úgy lehet!

2021. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"ugyan úgy oltott ember is megfertőzheti nagyszüleimet vagy szüleimet, akik nem kaphattak oltást. Mégcsak nem is tudja magáról adott esetben a beteg, hogy beteg. :/"

Hát ez az. Eddig legalább látható volt a terjedés, a vakcinától ha nem is véd 100%-osan (és nem véd) csak láthatatlanná fog válni a terjedés, és az egész átmegy egy orosz rulettbe hogy ki hal bele (akár még oltottan is, lásd fenti cikk) és ki nem.

2021. aug. 12. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan sok részletre nem tér ki a cikk.
2021. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Nyugodj meg.
2021. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Biztos nem kérte a harmadik oltást. Majd ebből tanul.
2021. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez, hogy az oltástól nem lesz súlyos tüneted egy baromság. Ismerősöm tavasszal gépre került, meghalt, pedig 2 moderna oltást vett fel, mégis így járt. Én, aki nem oltotta be magát a mai napig, és nem is tervezem, enyhe tünetekkel átestem a brit változaton, amibe a 2x oltott ismerősöm belehalt.


Emberek: az immunrendszer működése az igazi kulcs, se vakcina, se semmi nem tud megvédeni ha nincs megfelelő immunrendszered!

2021. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Így van 8-as
2021. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!