Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HPV oltás, kétségeim vannak?

HPV oltás, kétségeim vannak?

Figyelt kérdés

13 eves 7.es

Nem tudom van-e ertelme beadatni neki most. Nagyon keson ero tipus. Inkabb babazik meg kislanyos dolgok erdeklik. Olyan mint a novere eleg maganak valo. Neki 18 evesen lett baratja. A fiuk abszolut nem erdeklik.

A doki elmodnta a pro kontra erveket. H pl 5evente ujra kell emlekezteto. Szexualis uton terjed. Stb...


Nem tudom erdemes-e. Hogy esetleg majd akkor ha tervben van a fiuzas.


Meghalgatnek meg par embert errol. Par velemenyt.


szept. 6. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
44%

50

Ez nem kényesség kérdése, hanem önbecsülés, önérzet kérdése. Mindegy, hány perc; ebből 1 perc is sok. Az, hogy a nőgyógyász hány altestet látott, és milyet, az nem vígasztal, és nem is érdekel.

A kettőnk intim kapcsolata azért másabb, mint egy orvoslátogatás, ezt ugye te is érzed...

Nem tudom, milyen kérdésekre nem válaszoltam.

Nem élünk "fülledt kommunában"; értelmiségi életet élünk (ált.isk. és középisk. tanárok).

Engem már a munkaalkalmassági vizsgálat is felháborított, szerencsére már nem kötelező, nemhogy egy ilyen intimszférát sértő, megalázó szituáció.


"Mindenkinek szíve joga hogy megy-e orvoshoz, van aki túléli, van aki nem."

Tökéletesen igazad van; de szerencsére az emberek döntő többsége leéli az életét rák nélkül.

szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
16%

#50! Hagyd, nyakamat rá, hogy ez az abortusz mániás elmebeteg, aki nem tudja feldolgozni, hogy gyereke lett, mert védekezni nem szokott. Nehogy már ő gumit húzzon! Jujj! Csak azt nem értem, ha a nő meg nem jár nőgyógyászhoz, ki írja fel neki a gyógyszert?🤔

Felelőtlenebbek, mint gondolnád. És közel 60 éves fasziról beszélünk...

szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
55%

52

Nem tudom, kiről beszélsz, de nem én vagyok az. Szerencsére nem érintett az abortusz dolog. Vannak gyerekek, mert így terveztük.

"Csak azt nem értem, ha a nő meg nem jár nőgyógyászhoz, ki írja fel neki a gyógyszert?"

Gyógyszer nélkül is van élet... Sokkal egyszerűbb: nincs ott a rengeteg mellékhatás, amik miatt újra mehetsz orvoshoz.

szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
21%

51e huu remélem nem az én gyerekemet tanítjátok, ritka beteg ez a hozzáállás. Remélem akkor soha se mentek el egyetlen orvosi vizsgálatra se akkor se ha megalázó. Mert megfázásnál is le kell venni a felsőt hogy meghallgassák a tüdőd.. pfuu az milyen rettenetes megalázás látják a drága asszonyka melltartóját.. gyógyulhatok otthon napfénnyel meg sós vízzel. Gondolom asszonyka sosem szült, vagy ha igen, akkor otthon, terhesgondozás nélkül.


Mindig is azt mondtam évente felül kéne vizsgálni a tanárokat. most már ez egyértelmű lenne.

szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
38%

54

A munkavégzésünknek semmi köze ahhoz, hogy erről mit gondolunk. A sulijainkban mindketten a legmegbecsültebb tanárok közé tartozunk.

Szerencsére jó egészségnek örvendünk. Igen, orvoshoz nem járunk. Én közel 30 éve nem voltam, kivéve jogsi pecsét. Párom sem. Egy kis megfázással nem fogunk orvoshoz rohanni, más pedig szerencsére nem volt. Munkaalkalmasságira ő el szokott menni, mert nem olyan renitens, mint én, én oda sem. Szerencsére már nem is kötelező.

Szült, gondozásra eljárt, mert ez vele jár. (Mondjuk normális országokban minimális az orvosi vizsgálat a terhesség alatt, csak nálunk tolják túl ennyire...)

Kielégítő volt a válaszom? (Mielőtt azt gondolnád, hogy valami különleges esetről van szó, hát nem... A közvetlen környezetünkből tudnék számtalan példát hozni.)

"Mindig is azt mondtam évente felül kéne vizsgálni a tanárokat. most már ez egyértelmű lenne." Mégis, mit akarsz vizsgálni...? Hogy járok-e szorgalmasan orvoshoz? Ne nevettesd már ki magad.

Szép napot.

szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező: szerintem mindent elárul, hogy az egyetlen, aki az oltás ellen kardoskodik azt vallj, hogy orvoshoz sem kell járni, mert megalázó:D

Hát ez alapján eldöntheted, hogy vajon kinek a szava ér többet…

szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
44%

56

Nem kardoskodom az oltás ellen. Mi nem kértük. Ennyi.

Kardoskodnak ellene szép számmal szakemberek. Rám nem kell hallgatni; rájuk nem árt.

szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
48%

Orvos vagyok, szerintem nálad jóval több szakembert ismerek. Egyetlen egy sem kardoskodik ellene, sőt, az összes be van oltva.

De itt be is fejeztem, nem fogok egy olyan emberrel vitatkozni, aki azt sem fogja fel, hogy mi a szűrővizsgálatok lényege.

szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
44%

58

Az, hogy orvos vagy, még önmagában nem jelent semmit. A szomszéd körzetben olyan ostoba körzeti orvos van, hogy el sem tudjuk képzelni, hogyan végezte el az egyetemet. Gondolom, végigse@@elte, sokaknak az nagyon megy.

Természetesen lehetsz nagyon jó, és lelkiismeretes orvos is; remélem így van.

Az, hogy az összes be van oltva, szintén nem jelent semmit: a kovid oltás mellett is toltátok a propagandát, aztán kiderült, hogy minimum kérdőjeles a hatékonysága. De az sem baj. Nehezen ugyan, de megúsztam, hogy oltatnom kelljen.

Tudom, mi a szűrővizsgálatok lényege, némelyiket még támogatni is tudom, viszont nem vagyok hajlandó elfogadni fájdalmas, invazív, kellemetlen, megalázó vizsgálatokat. Ez hadd legyen az én döntésem. Szűrések nélkül is van élet, még ha neked, orvosnak ez hihetetlenül is hangzik.

szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
0%

Szült, gondozásra eljárt, mert ez vele jár. (Mondjuk normális országokban minimális az orvosi vizsgálat a terhesség alatt, csak nálunk tolják túl ennyire...)


Miért nem kellett szabaddá tennie a hasát? Hát milyen megalázó már az. sőt, szülésnél is legalább 7 ember bámulta a csodás sunáját akkor nem volt megalázó?


Amúgy magadnak mondasz ellent azt mondtad sosem járt nőgyógyásznál..akkor ki állapította meg a terhességet? A helyi vajákos asszony varangypisiből?

szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!