Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HPV oltás, kétségeim vannak?

HPV oltás, kétségeim vannak?

Figyelt kérdés

13 eves 7.es

Nem tudom van-e ertelme beadatni neki most. Nagyon keson ero tipus. Inkabb babazik meg kislanyos dolgok erdeklik. Olyan mint a novere eleg maganak valo. Neki 18 evesen lett baratja. A fiuk abszolut nem erdeklik.

A doki elmodnta a pro kontra erveket. H pl 5evente ujra kell emlekezteto. Szexualis uton terjed. Stb...


Nem tudom erdemes-e. Hogy esetleg majd akkor ha tervben van a fiuzas.


Meghalgatnek meg par embert errol. Par velemenyt.


szept. 6. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
60%
40es, nem, nem úszná meg, nőgyógyászhoz nem csak a rák miatt kell évente menni
szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
25%

41

Az én párom szerencsére egyáltalán nem jár nőgyógyászhoz.

szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
46%
Gratulálok.
szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
21%
42es büszke lehetsz rá ki tudja mi lappang benne...és neked van gusztusod szexelni vele? Bár gondolom akkor te is hasonló igénytelen vagy.
szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
36%

44

Ez rosszindulatú megjegyzés volt.

Az igényességnek/igénytelenségnek semmi köze ahhoz, hogy jár-e valaki nőgyógyászhoz. Monogám kapcsolatban élünk, nem viszünk haza mindenféle nyavalyát. Szerencsés alkat; nem szenved ilyen-olyan gombáktól. Szóval, köszönöm, nem lappang benne semmi.

Ezt csak azért írtam, hogy jelezzem, nőgyógyász nélkül is van élet (mint ahogyan nagyanyáinknak is volt). Örülök, hogy nem kell évente kitennie magát a kellemetlen, megalázó vizsgálatnak.

szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
40%

45 és soha nem jártok strandra, kozmetikushoz, gyantáztatni, nem ül le szoknyában tömegközlekedésen, otthon is csak naponta minimum kétszer cserélt fehérneműben van, szex közben te nem ujjazod meg stb?



Mert ez mind fertőzés forrás. És képzeld, az én nagyanyám is járt évente nőgyógyászhoz haláláig.. Úgyhogy de, ez igénytelenség..de minek is járjon ha így is talált valakit akinek van hozzá gusztusa.

szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mi a megalázó egy nőgyógyászati vizsgálatban? Az én dokim jó fej, végig szokta poénkodni, kifejezetten szeretek hozzá járni. Inkább megalázóbb az ha valaki elhanyagolja az egészségét, igen az intim egészség is ide tartozik. Az meg ha nincs jele még bármilyen finomság lakozhat benne.


De remélem akkor se megy el ha panasza lesz hiszen nem bírná elviselni ha megaláznák. Inkább meghal olyan dologban amit éves vizsgálattal ki lehetett volna szúrni.. Ha ez megnyugtat, mire mondjuk egy méhnyakráknak tünete van már minimum fél de inkább egy éve rákos az illető.

szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
32%

47

"Amúgy meg mi a megalázó egy nőgyógyászati vizsgálatban?"

Ezt nőként neked jobban kellene érezni... Én pl. nem raknám szét a lábamat egy idegennek. A hasi uh a max, amit engednék.

Szerencsére amúgy sem volt egy orvoshoz járó típus, de amikor megláttam, elolvastam a neten, hogy miből áll egy vizsgálat, szinte könyörögtem, hogy ne tegye ki magát ilyesminek.

Ennek lassan húsz éve, és láss csodát: semmi baja.

(Egyébként azt olvastam, hogy az orvoshoz járás legtöbb oka simán elkerülhető: nem kell hormonális fogamzásgátló annak minden nyűgjével, mellékhatásaival, életmód, stb.) Én egy esetben aggódnék: ha anyám, nagyanyám érintett lett volna nőgyógyászati rákban. De szerencsére nem volt senki a pároméknál sem.

szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
0%
#48, szerencsétek volt, eddig. Ha nem jársz szűrésre, akkor se 100%, hogy megbetegszel. De a ti dolgotok, szerencsére saját magatokat kockáztatjátok csak.
szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
0%

48 én nem vagyok kényes nebántsvirág hogy kikészüljek egy 10 perces vizsgálattól, ami az én érdekeimet szolgálja. Nem tudok semmit mutatni a nőgyógyásznak aminél szebbet és frissebbet ne látott volna már. Gondolom akkor előtted se teszi szét a lábát mert megalázó. Komolyan mindig meglep milyen beteg emberek élnek közöttünk.


de arra nem válaszoltál hogy az általam felsoroltak egyikét se teszitek ugye? De mindegy is éljetek szépen az összefülledt kis kommunátokban, nem offolom még jobban szét szerencsétlen kérdező kérdését. Mindenkinek szíve joga hogy megy-e orvoshoz, van aki túléli, van aki nem.

szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!