Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még olyan aki nem oltatta...

Van még olyan aki nem oltatta be magát egyáltalán covid ellen?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, nem oltattam be magam 1x sem. Viszont a körülöttem lévők között már nincs olyan aki nem oltatta be magát és kezdem kicsit rosszul érezni magam, vagyis mintha valami fekete bárány lennék. Őszintén szólva akiktől hallom hogy a 3. oltást is beadatták, csupa negatív dolgokat mesélnek. Több nő ismerősömnek nőgyógyászati problémája is lett.


Nekem soha nem volt semmi bajom, nem tudom hogy elkaptam-e (apám például nem is tudta hogy átment rajta, vérvételből derült ki és ő sincs beoltva).


Jelenleg konkrétan csak olyanokról tudok hogy elkapták vagy kórházba is kerültek akik megkapták az oltást.


Én nem tervezem magam beoltatni még mindig de zavar a gondolat hogy szinte mindenki megtette már lassan? Van még más is aki nincs beoltva? Hány éves vagy ha szabad kérdezni?


2022. febr. 19. 11:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok oltva (23/N) és az egész család nincs nálunk. Párom igen, de nálunk ez semmi nézeteltérést nem okozott. Mindketten voltunk Covidosok, kb ugyanolyan enyhe tünetekkel.

Én voltam antitest teszten 2x is, minkét esetben termelt ellenagyagot a szervezetem.

2022. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!