Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még olyan aki nem oltatta...

Van még olyan aki nem oltatta be magát egyáltalán covid ellen?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, nem oltattam be magam 1x sem. Viszont a körülöttem lévők között már nincs olyan aki nem oltatta be magát és kezdem kicsit rosszul érezni magam, vagyis mintha valami fekete bárány lennék. Őszintén szólva akiktől hallom hogy a 3. oltást is beadatták, csupa negatív dolgokat mesélnek. Több nő ismerősömnek nőgyógyászati problémája is lett.


Nekem soha nem volt semmi bajom, nem tudom hogy elkaptam-e (apám például nem is tudta hogy átment rajta, vérvételből derült ki és ő sincs beoltva).


Jelenleg konkrétan csak olyanokról tudok hogy elkapták vagy kórházba is kerültek akik megkapták az oltást.


Én nem tervezem magam beoltatni még mindig de zavar a gondolat hogy szinte mindenki megtette már lassan? Van még más is aki nincs beoltva? Hány éves vagy ha szabad kérdezni?


2022. febr. 19. 11:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Én se vagyok. November végén elkaptam a covidot, 3 napra elment a szaglásom, ennyi tünetem volt összesen.

42N


Szüleim, nagynéném oltottak, ők is elkapták (ők fertőztek meg engem is), ők nehezebben viselték, sokat köhögtek, apám 3 hétig nagyon beteg volt.

2022. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
Jelen és kitaszítottnak érzem magam. 30F
2022. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak az hiányzik, hogy szabadon mehessek bulizni. Úgy érzem magam mintha büntiben lennék..😅
2022. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

Én sem. 31N

Párom se. 37F

Apukám se. 61

Párom apukája (70), és annak élettársa se (71).

Keresztanyukám se. 72

Keresztanyukám férje se. 73


Kolléganőm se. 37

2022. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
A hivatalos adatokból következtetve még több millió magyar ember nincs beoltva (egy adag vakcinával sem) és valószínűleg már nem is lesz.
2022. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

Én sem (28F)

Anyukám sem (56N)

Tesóm sem (26F)

Nagyszüleim sem (75N, 77F)


Meg még ismerek jó pár embert aki nem. Személy szerint én elvileg covid-os sem voltam sosem (antitest vizsgálat alapján), vagy nem derült ki, pedig párom EÜ-ben dolgozik (neki sajnos kötelező volt az oltás, azóta is vannak gondjai emiatt...) és elvileg ő sem volt sosem (naponta foglalkozik betegekkel, covid-osokkal is találkozott elég sűrűn még oltás előtt is).

2022. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok, nem is tervezem. Kb. kétszer estem át rajta, de fel sem tűnt. A járvány lecsengőben van, már nem érdemes oltani. Ja, és a munkahelyemet is meg tudtam tartani.
2022. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok beoltva, 46/N.

Szinte minden felnőtt barátom, ismerősöm, rokonom kapott oltást. Kettőről tudom biztosan, hogy nem. Ettől függetlenül nem érzem magam fekete báránynak, a körülöttem lévőket (akik tudják) egyáltalán nem zavarja, hogy oltatlan vagyok. Már voltam COVID-os, ahogy a legtöbb ember, akit ismerek.

2022. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem oltattunk és nem is fogunk. A gyerekemet pláne nem fogom.

Sem a szüleim, sem nővéremék.

Egyedül anyósomék oltattak.

2022. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Én sem (29N), barátom sem (32F), anyukám sem (56N), illetve több ismerősöm sem. Mi már voltunk is covidosak, minimális tünetekkel, továbbra sem tervezünk beoltatni magunkat. Egyébként nem vagyok oltásellenes (pl. HPV-oltásra most fogok menni, jó sok pénzért), de ennek így konkrétan semmi értelme, sőt úgy fura az egész, ahogy van, az összes mandate-tel együtt.
2022. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!