Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még olyan aki nem oltatta...

Van még olyan aki nem oltatta be magát egyáltalán covid ellen?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, nem oltattam be magam 1x sem. Viszont a körülöttem lévők között már nincs olyan aki nem oltatta be magát és kezdem kicsit rosszul érezni magam, vagyis mintha valami fekete bárány lennék. Őszintén szólva akiktől hallom hogy a 3. oltást is beadatták, csupa negatív dolgokat mesélnek. Több nő ismerősömnek nőgyógyászati problémája is lett.


Nekem soha nem volt semmi bajom, nem tudom hogy elkaptam-e (apám például nem is tudta hogy átment rajta, vérvételből derült ki és ő sincs beoltva).


Jelenleg konkrétan csak olyanokról tudok hogy elkapták vagy kórházba is kerültek akik megkapták az oltást.


Én nem tervezem magam beoltatni még mindig de zavar a gondolat hogy szinte mindenki megtette már lassan? Van még más is aki nincs beoltva? Hány éves vagy ha szabad kérdezni?


2022. febr. 19. 11:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, 55/nő. Most új munahelyem van, itt már pedzegették az oltást, de könyörgöm, ha eddig elvoltam nélküle (nem is fertőződtem meg), akkor most már minek??
2022. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%

20

A hpv oltás aktív szexuális élet esetén már elkésett; (jó sok)pénzkidobás csak, nem más. Természetesen egy orvos sem fogja mondani, hogy ne adasd be, mert jó üzlet, de sajnos már nincs jelentősége.

2022. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Így hogy ennyien írtatok, már nem érzem magam fekete báránynak, megnyugodtam :D Meglepődtem hogy több olyan idős ember is van aki nem oltatta be magát. Ezek szerint kevés emberrel beszélgettem.

Remélem most már hamarosan lecseng ez az egész...

2022. febr. 20. 10:12
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Lefog nyugi🙂Már Ausztriàban is úgy tűnik lazítások jönnek.

Legalábbis ez az ígéret.

Angliában is már engedik el ezt a dolgot.

Jövő zenéje még az egész de szerintem vége lesz

2022. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
59%
22, nem. Barmikor újra tudsz fertőződni (férfi péniszére akár szaunában/fürdőben is rákerülhet, de pl. a combon is tud szemölcsöket okozni, ha egy kis sérülésen bejut). Tény, hogy az immunrendszer az esetek 90%-ában eltünteti a szervezetből, de mivel helyileg fertőz, immunitás nem alakul ki. Az oltás az újrafertőződést megakadályozza. Illetve ha negatív a HPV-szűrés, akkor ugyanolyan hatékony, mint 12-14 éves korban (+legtöbbször nem fertőzött az adott személy mind a 9 törzzsel, ami ellen véd, sőt keresztvédelem is ki tud alakulni a vírus természetéből adódóan). + Sosem tudhatja az ember, hogy lesz-e újabb partnere később. Érdemes erről jobban tájékozódni, mert sajnos itthon még nem informáltak eléggé az emberek. Semmiképpen sem felesleges felnőttkorban sem.
2022. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok beoltva, ès nem is voltam mèg covidos. 41n
2022. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25/f, bár kicsit amiatt hajlok felé, mert nélküle el sem látnak ha netán komolyabb bajom lesz, pl kéz vagy lábtörés, magánban pedig egyre húzósabb lesz az ára mindennek.
2022. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
27. Nyugi, ellátnak, csinálnak egy gyorstesztet.
2022. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok beoltva, és nagyon remélem, hogy ősszel nem kezdődik elölről az egész, meg abban bízom, hogy eltörlik a kötelező oltásokról szóló törvényt. 25/N
2022. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne érezd magad rosszul, eddig nem haltál meg a covidba, és még csak a szervezeted sem terhelted meg egy kísérleti vakcinával egy olyan vírus ellen, aminél jelenleg 99%-os a túlélési esélyed. Én egy percig sem érzem magam rosszul, ha kérdezik, akkor pedig mindenkinek azt mondom, hogy oltott vagyok, mert nem akarok ebből vitát.
2022. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!