Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez azért nem felháborító?

Ez azért nem felháborító?

Figyelt kérdés
Csak a lényeget mondom elég rosszul vagyok..Bátyám elájult ki hívtam a mentőket.Vártam a ház előtt 20 perces kocsi utat megtették 28 perc alatt se sziréna se semmi.Láttam hogy tovább mentek pedig megadtam a címet rendesen futok utánuk 1 utcán át végig amire végre megállnak.És akkor ezt mondja a sofőr: Integessél b**meg honnan a f*szból tudjam hogy ezért futsz(?) (Éjjel fél 12 kor)
2011. jan. 23. 23:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jó tudod mit, Én nem süllyedek le erre a szintre!

Legyen neked igazad, engem nem érdekel!

De ha az Én rokonomnak hívtam volna mentőt,leginkább az foglalkoztatna, hogy vele mi van, és nem azzal, hogy mit mondott a mentős!

Az felháborító lenne , ha nem látta volna el a báttyát, de ugyan már,ne általánosítsunk minden mentősre!

A boltosok jelentős része is nagy tahó, ennyi erővel...

Részemről téma lezárva!

2011. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megnyugtató lenn egy AKM tele tárral !
2011. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
kamu kérdés sok h*lye meg válaszol :D
2011. jan. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Elhiszem ,ha Te irtad.Egyébként teljesen hihető.A törött bokáju fiatalember esete is kamu szerinted, meg az,aMIT mondott neki az orvos, hogy igyon rá otthon 2-3 pohár vörösbort.Ez is kamu.Az ilyen eü-s dolgozók miért nem tudnak külfödre menni.Megtudnák, hogy mit ért a munkájuk és még Ők sirnak, hogy milyen az állami támogatottságuk.Az ilyeneket kapásból felakasztanám vagy a hidegsebész keze alá vinném.
2011. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!