Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez azért nem felháborító?

Ez azért nem felháborító?

Figyelt kérdés
Csak a lényeget mondom elég rosszul vagyok..Bátyám elájult ki hívtam a mentőket.Vártam a ház előtt 20 perces kocsi utat megtették 28 perc alatt se sziréna se semmi.Láttam hogy tovább mentek pedig megadtam a címet rendesen futok utánuk 1 utcán át végig amire végre megállnak.És akkor ezt mondja a sofőr: Integessél b**meg honnan a f*szból tudjam hogy ezért futsz(?) (Éjjel fél 12 kor)
2011. jan. 23. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Istenem... no comment.

Remélem, a bátyád jobban van.

2011. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Ezt jelentsd be máris a felettes szerveknél!!! Holnap már a Híradóban lesz! Így nem beszélhet a betegeivel, mert ő jelenleg munkaidőben van és elvileg dolgozik! Holnap már Győrfi Pál fog róla nyilatkozni! Jobbulást a tesódnak!
2011. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
De, felháborító. Vígasztaljon a tudat, hogy szerencsére nem csak ilyen mentősök vannak. Remélem, jobban van a bátyád?!
2011. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy? Mert ha 10, akkor érthető...
2011. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka nem szirénázik a mentő, csak ha muszáj neki, általában nincs is oka rá, és a szirénázás nem függ össze a komolysággal.

Viszont jöhetne időben, mert 15 perc a norma, és beszélhetne tisztességesen, ezért tehetsz panaszt.

2011. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom...Elvitték kórházba még nem tudok semmit =/ 16/F
2011. jan. 23. 23:56
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Taknyos kölyöknek nézett egész egyszerűen.
2011. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Én jelentettem volna a diszpécsernek.Egyébként nem egyedüli eset.
2011. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 tetris ***** válasza:
52%
Ez tényleg felháborító viselkedés. Én is jelenteném a diszpécsernek. Így nem beszélhet senki a másikkal!
2011. jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképpen jelentsd be a központban, bár valószínű, hogy a kollégái is hasonló szellemi szinten vannak, különben nem tűrnék meg maguk között. Nagyon együtt érzek, borzalmas lehetett ezt átélni, úgy, hogy közben aggódsz a testvéredért. Sajnos az egészségügyi dolgozók igen gyakran visszaélnek azzal, hogy a beteg emberek és hozzátartozóik ki vannak nekik szolgáltatva.
2011. jan. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!