Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallotátok?! Felháborító!

Hallotátok?! Felháborító!

Figyelt kérdés

A H1N1 vírus elleni védő oltás vakcinából a nyakunkon maradt 2 millió.A lejárati ideje miatt megkéne semmisíteni őket,de ehelyet azt akarják,hogy meghosszabítják a lejárati dátumát!! Ezt elhiszi valaki,hogy egy gyógyszernek a lejárati idelyét meglehet hosszabítani? Már maga a vírus sem létező volt csak egy egyszerű influenza!!

Mi a véleményetek erről,meg az egész ügyről?


2010. aug. 12. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol olvastad/hallottad?
2010. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egész H1N1 járvány csak egy pánikkeltés volt. Sokan annyira meg voltak ijedve, fölöslegesen. Nagyon idegesített, hogy ennyire "nagy dobra" verték.


Egyébként részvétem a 18500 H1N1-halott családjának.


De ha belegondolunk, a H1N1 szinte semmi az 1347-1353 közötti pestisjárványhoz képest...

2010. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ez már elég régi sztori de én már meg sem lepődök rataj

régen faterom konzervgyárba szállított zöldséget, gyümölcsöt és egyszer megkérdezte hogy mi alapján tudják hogy mi mikor jár le és azt a választ adták neki hogy "valamit rá kell írni"

szóval ennyit amúgy a szavatossági időről

felháborodnak az emberek ha valami kiderül hogy pl átcímkézték erre még a gyárban is csak találomra írnak rá valamit

2010. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves első,ezt a tv adta le az esti híradóba.

Második:én is úgy vélem ahogy te! Az egész nem szólt másról csak a gyógyszergyáraknak meglegyen a haszon...És én is pont ezt akartam leírni a későbbiekbe,a középkori pestis Európának a három negyedét írtotta ki.:( Na az világ járvány volt!

harmadik:Én az élelmi szerek át dátumozásán nem lepődőm meg,hisz vettem én is már olyat.:(De az max egy gyomor rontást okos,de ez a vakcina mit tudna okozni?!Nem is merek belegondolni,hogy mennyi ember betegedhet meg tőle,ha tényleg megcsinálják! Annak idelyén én is kísérleti szérumot kaptam és most gyógyíthatatlan beteg vagyok.Ez volt az oltás mellékhatása,azóta már más van forgalomba...:S

2010. aug. 12. 01:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

hát szerintem átdátumozás előtt is ártanak annyit az ilyen oltások mint átdátumozás után de nyilván ha olyan sokkal károsabbak lennének akkor nem dátumoznák át sőt nem vernék nagydobra. aki meg ezután megveszi hát nem akarok rosszindulatú lenni de ne csodálkozzon ha baja lesz.

ezek kitalálnak valamit és a sok hiszékeny ember egyből beadat minden szart még akkor is amikor nem tom hányan meghaltak magától a mellékhatástól. az ilyen embereket valahogy nem igazán tudom sajnálni.

2010. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát pontosan úgy ahogy mondod.De azért egy kicsit én sajnálom őket,hisz mi a legfontosabb az emberek számára?Az egészségük (én már csk tudom) és persze,hogy nem egy nyavajás náthába akarnak meghalni....:( Én azt a sok mocskot hibáztatom,akik visszaélnek ezzel! Azok az igazán pokolra való emberek,akik pénzt látnak mások halálába,vagy megnyomorításába.:( Fúj!

Remélem vala mennyire ezek után csak rádöbbentek az emberek,hogy mi a helyzet és nem haggyák magukat!

2010. aug. 12. 01:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Ez 1 jól kitalált gyógyszerlobbi volt.Némi kis pánikkeltéssel füszerezve.

Végül is a gyógyszergyártók jól jártak,arra semmi garancia nincs, h a későbbiekben mit fog okozni egy alig kikisérletezett,tapasztalatból első stádiumban levő,un.kisérleti oltás.Valami olyan szinezetje van a dolognak,mintha az ember egy kisérleti nyúl lenne,akin tesztelnek egy oltást.A mellékhatása meg...majd évekkel később fog jelentkezni.

2010. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi bajod lett az oltástól?
2010. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze,de az nem ettől a védőoltástól kaptam,hanem a fertőzőmájgyulladás elleni végőoltástól.9 évvel ez előtt.

Sclerosis multipelx,ezt kaptam ajándékba.:S

2010. aug. 13. 04:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartást és erőt kivánok neked.Anyukám is SM-es,30 évesen lett beteg.Szerencsére szinten tartja magát...

bocs az offért.

2010. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!