Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kínos, fura, felháborít...

Milyen kínos, fura, felháborító élményeitek van a nőgyógyászaitokról, meséljetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
.
2011. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Á, ezekről oldalt lehetne írni.

Személyes.

20onvalahány éves voltam, szedtem a fogitabit rendesen, de áll. paráztam nehogy terhes legyek.

Egyszer késett 1 hetet, mentem rögtön nődokihoz. A "megnyugtató" válasz: Na, most ő honnan tudja merre kódorog egy petesejt meg egy hímivarsejt ?! :DD /nem voltam terhes egyébként/


Más sztorija:

2. szülés, 2. baba , vajúdás. Doki jön. "Minek szenved itt? maga már tudja hogy kell gyereket szülni!" :D

2011. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szülés előtt pár nappal vizsgálatra kellett mennem a kórházba.És az egyszerű nőgyógyászati vizsgálatot, kb 5 db gyakorló nőgyógyász (fiatal férfi) nézte végig.Hát, ez azt hiszem, kínosnak számít, de szerencsére én orvosok előtt egyáltalán nem vagyok szégyenlős, mert számomra ők egyformák, akár a káposzták.És tudom, hogy általában ők is így tekintenek a betegekre.
2011. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Időpontra kellett mennem, de a nagy forgalom miatt elkéstem. A nődoki puffogott és az asszisztensek, orvosírnokok megkérdezték mi a baja, erre szabályosan elküldött a k..va anyámba, nekik magyarázva, miközben én is ott voltam. Már ők szóltak rá, hogy mégis talán nem a beteg előtt kéne. Aztán jöttem rá, hogy betintázott, így rendelési idő előtt és ezért volt ilyen agresszív. Mondanom sem kell, hogy azóta nem ő kezel, ráadásul másik városba járok.
2011. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annak idején, mikor még különféle okokból nőgyógyászhoz kellett néha mennem, mindig attól rettegtem, hogy egyszer pont az a doki lesz bent,akiről rémtörténeteket mesélnek a nők.Például, hogy káromkodik a rendelésen, meg néha hozzávágja a kismamához a terheskönyvet.De hál Istennek, mindig sikerült elkerülnünk egymást:D
2011. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
..
2011. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Először voltam nőgyógyásznál és citológiai vizsgálatot is végzett, szóval feldugta azt a hegyes valamit én meg ordítottam egy nagyot,mert fájt:S!Ő meg csinálta tovább és csak annyit mondott, hogy "de érzékeny vagy". Na oda se megyek többet!!!18/L
2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem közölte az orvos a hasfájásra, illetve a párommal, hogy hisztis vagyok azon kívül semmi bajom nincs. Eltelt ugy fél év, és kiderült most, hogy petefészekrákom van ettől fáj a hasam fél éve lassan :( És mostanra sikerült jól megnőnie, nemsokára műtenek :(
2011. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!