Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit történt akkor, mikor a...

Mit történt akkor, mikor a szüleid megtudták, hogy dohányzol?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál akkor,hogy jöttek rá,hogyan reagáltak,stb.

Írhat olyan is,aki még tizenéves,és olyan is,aki már ennél idősebb,de tizenéves korában dohányzott.


2010. jún. 21. 11:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mai nap tudta meg anyukám, hogy dohányzom. Megtalálta a táskámban, nagyon rendes volt, elmondta, hogy ugye tudom-e hogy ez egészségtelen, és, hogy a genetika sem félre teendő. Meghallgattam, megjegyeztem.
2010. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
14 évesen kezdtem és buktam le de nem kaptam érte semmit csak beszéltünk róla hogy káros de mivel anyám is cigizik ezért megérti és azóta is cigizek.nem zavarja.pedig most 15 éves vagyok...
2010. jún. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát sok érdekes történet van:)

én 13 évesen kezdtem el,és 15 évesen buktam le.A legfurcsább az volt,hogy megálmodtam előre,hogy anyu rá fog jönni,és rá 2 napra tényleg rájött.Nem csinált semmit,csak mondta,hogy milyen fiatal vagyok.

2010. jún. 24. 12:34
 14/19 anonim válasza:
54%
Agyon csapnának!
2010. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
54%
Én sokszor lebuktam már...Volt, hogy a szekrényembe gyűjtöttem az üres cigis dobozokat (lusta voltam kidobni), és egyik nap amikor hazajöttem a suliból a falam mellett volt egy zacskó teli a dobozaimmal, és a falon pedig egy papír kiragasztva.. "Kedves Kislányom! Azt hittem megfelelő információkkal rendelkezel a dohányzás káros hatásairól (tüdőrák gégerák stb..)......" és ezt egy oldalon keresztül taglalta. Ez csak egy eset volt a száz közül, volt, hogy hónapokig minden nap átkutatta a táskámat, amikor hazajöttem mindig "leheletmintát vett", szagolgatott állandóan, kihúzta a netet, megvert, stb.. De tényleg felesleges volt, mert a mai napig cigizek..
2010. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor lényegében tudja,szóval nem mindegyik ilyen eset,amit leírtál,lebukás.

Erről a szekrény mellett levő cigidobozokkal teli dologról eszembe jutott,hogy az anyám úgy jött rá,hogy kinyitotta az egyik oldaltáskámat,és abban benne volt 3 doboz cigi,és mikor hazamentem ott volt a 3 doboz az ágyamon egymás mellett.

2010. jún. 25. 10:38
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen.egy tanár mondta el a mutteromnak.tanárnak megigérte hogy nem cigizek többet utána vett egy viceroyt XDD
2010. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

jófej anyukád van:D

egyik osztálytársam(lány)becigizett a lány öltözőbe,és a következő osztály megmondta a tesitanárnak.a lány bevallotta,sírt,aztán hazament,és együtt-cigizve-megbeszélték az anyjával.

én meg anno a wcbe cigiztem...és egyszer benyitottak...de csak azok az osztálytársaim,akik szintén cigiztek.

2010. jún. 28. 20:24
 19/19 anonim ***** válasza:
15 voltam, és onnantól anyám vette a cigit és apámmal cigiztem
2010. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!