Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szóltak a szüleid, mikor...

Mit szóltak a szüleid, mikor megtudták, hogy cigizel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:19
 1/7 anonim válasza:
100%

Először is mondta, hogy meg ne hallja még egyszer és hogy nem is szeretné meglátni,hogy rágyújtok mert a cigit fordítva rakja a számba :o :D

Aztán unokahúgom többször is beköpött.

Végül beletörődött, bár nagyon sokáig mondta hogy nem való nekem meg hogy mire való az a hülyeség stb.

Most már tudja hogy cigizek de nem bírja elviselni hogyha előtte cigizem.

Lényegében ennyi : )

2011. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
először azt, hogy hagyjam abba, másodszor nem volt cigije, és én megkínáltam. azt mondta, hogy jó, cigizhetek nygodtan
2011. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagy bátran anyám elé álltam, hogy bevalljam, csak annyit mondott: Tudom. xD
2011. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anya megkérdezte mióta. Aztán adtam neki tüzet. 19/L
2011. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt mondta,hogy egyszer kipróbálhatom,csak ne szokjak rá!

Utána meg rájött,de addigra már nagykorú lettem,úgyhogy különösebben nem zavarta.

2011. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem anyum azt mondta, hogy: ne gyújtsatok fel odafenn emrt kiégetitek a padlószőnyeget, Apum meg azt hogy: töltsd te a cigit :D
2011. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz amit akarsz, de nézd meg kiket temettünk el eddig, mind dohányoztak.
2011. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!