Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit történt akkor, mikor a...

Mit történt akkor, mikor a szüleid megtudták, hogy dohányzol?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál akkor,hogy jöttek rá,hogyan reagáltak,stb.

Írhat olyan is,aki még tizenéves,és olyan is,aki már ennél idősebb,de tizenéves korában dohányzott.


2010. jún. 21. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
27 éves koromban buktam le. Az anyukám bejött a munkahelyemre...:-) Ha tizenévesen lebukom, tuti agyoncsap. De mivel már férjnél voltam, kisebb lelkifröccsel megúsztam.
2010. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

11.04 :-)) én már 30 múltam, amikor kiderült. Igaz azt mondtam, hogy csak néha gyújtok rá. Ez csak részben igaz.

Mind ez azért van, mert az ember nem akar csalódást okozni a szüleinek. Mert a legtöbb szülőnek ez rosszul esik.

Ehhez nem lehet elég fiatalnak, idősnek lenni.

Hogy reagáltak?: előadást hallgattam a dohányzás hátrányairól :-))

2010. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Váratlanul érkeztem haza, és a gyermekem nagyhirtelen a ruhás szekrényébe csapta be az égő cigit /még jó, hogy hamuzóstól/.Persze volt füst meg szag, lebukott. Mondtam,hogy inkább dohányozzon nyíltan, mint Fedél nélkül újságot árulja.
2010. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer próbáltam ki életemben hetedikes koromban. Soha nem is akartam, csak a többiek kedvéért csináltam, hogy ne tűnjek gyávának. Otthon persze rögtön megérezték a lehelletemen, meg a ruhámon a cigiszagot. Megkérdezték, hogy cigiztem-e. Mondtam, hogy á, dehogy. Életemben háromszor vertek el a szüleim, ez volt közülük az egyik alkalom. Többet soha cigaretta nem volt a számban.


20/F

2010. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátokkal a házunk előtt cigiztünk, és meglátott édesanyám.

Szerencsére nem haragudott, csak mondta hogy a haverokat ne kínálgassam pall mallal.

16/f

14 évesen, nyolcadikosként buktam le :S

2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem dicsértek meg de nem is tiltottak el tőle. Végül is hiábavaló fáradozás lett volna. :)
2010. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

14 voltam. csak rágyújtottam előtte, de szerintem már előbb tudta a ruhám szagáról stb.. azt mondta, hogy ha nem engedné, akkor titokban csinálnám. szóval nem szól bele.:D

16L

2010. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amit NEM csinálok nehéz megtudni!
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

engem lecsesztek. 03 éves koromban kipróbáltam, de aztán rájöttem h ez mekkor marhaság.

attól még nem menő valaki h dohányzik, sőt én inkább gáznak tartom, mert butaságra vall, hogy valaki annak ellenére h valószínűleg jól tudja h mit tesz a testével és h a tüdő/szájrák felé sodorja magát és emellet a környezetét is szennyezi (az üvegházhatásról nemis bezsélek) de a körülötte élőket is mérgezi. ok engem nemérdekel ki mit csinál a testével de leaglább abba gondoljanak bele a dohányzó emberek h tönkreteszik a családjuk, a barátaik egész életét ezzel, mert ha meghalnak a saját hülyeségüktől az tönkregágja a szeretteiket is. és nemtom ki hogy van vele de én szertném látni ahogy felnő a gyerekem és az unokám.

lehet anyázni

2010. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
03 helyett 13 bocs
2010. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!