Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Örülsz az új rendeletnek?

Örülsz az új rendeletnek?

Figyelt kérdés
2012. január elsejétől bevezetik a dohányzási tilalmat a vonatokon, pályaudvarokon és a vasúti megállókban is. Én ennek a hírnek rettentően örülök. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. dec. 20. 19:29
1 2 3
 21/28 walholl ***** válasza:
62%
Örülök neki. Mikor dohányoztam, mindig odébb tudtam állni, hogy ne másra fújjam a füstöt, sok tahó meg erre képtelen. A csikket sem szoktam eldobálni mindenfelé, legrosszabb esetben csatornába. Meglehet nézni a járdát egy séta közben.
2011. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A 20. kommentelővel értek egyet, ugyanez a helyzet velem is. Dohányzom, és igyekszem úgy tenni mindezt, hogy ne zavarjak senkit. De ha valaki direkt odajön mellém, hogy aztán moroghasson rám, na, azt meg tudnám ütni.

Az meg egy kicseszés a normális dohányosokkal, hogy a bunkó egyedek miatt lassan ki vagyunk tiltva mindenhonnan! Mi jön még, dohányos deportálás...?! :/ Persze, vannak jogaik a dohányzóknak, de miért nem volt jó az eddigi, sok helyen alkalmazott dohányzó-nemdohányzó felosztás vagy a kijelölt dohányzóhely? Ezt kellett volna kiterjeszteni az ilyesmikkel nem rendelkező szórakozóhelyekre, pályaudvarokra is. Az öt méteres szabály meg egyszerűen röhejes! Nem gyújthatok rá még a kocsma _mellett_ se, még odébb kell mennem - hát ez már tényleg kicsit sok.


Az meg tényleg fura, hogy az utóbbi pár évben milyen "divatos" lett utálni a dohányosokat. Érdekes, a gépjárműveket kevesen utálják ilyen fanatikus módon, pedig sokkal-sokkal többet ártanak a dohányosoknál...

2011. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

"Érdekes, a gépjárműveket kevesen utálják ilyen fanatikus módon, pedig sokkal-sokkal többet ártanak a dohányosoknál..."

Autóra sokszor szükség van. Ha holnap eltűnne minden autó, megállna az élet, ha eltűnne minden cigaretta, akkor menne tovább.

Amúgy én sem szeretem az autókat.

2011. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Lafox válasza:
71%

Egy kissé tele van a kormány szorításaival a faxom....

MI LESZ A KÖVETKEZŐ ????

16 órás műszak ????

Minek szivatni a magyar népet ?? Takarodjon kifelé a sok bevándorló és lesz a magyarnak munka, és nem kell megszorításokkal szivatni a TŐLÜK KEVESEBBET KERESŐ NÉPET !

Rendben.... Kompromiszumot kell kötni a dohányos, és a nem dohányos között. De ha leszokik az ember a cigiről akkor meg fogják a fejüket hogy honnan lehetne a cigiből kiesett adót visszahozni, és MAJD AZ IS MINKET TERHEL ! Van ennek értelme ???

2011. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen, örülök... mert utálom a bagósokat! :D
2011. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%
Elsönek is, nincs bajom a cigisekel,ö hülyeségük amit csinálnak de azzal már bajom van mikor állok valahol és mindenfele cigiznek és megfulladok és nekem kell arréb mennem hogy ne fuladjak meg ,ez ugyan az hogy valakinek odaszarok az orra allá -.- és ö meg szagolja.
2011. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Autóra is szükség van, de ha jól sejtem, a dohányosokra is. Emelje fel a kezét, aki akar 20%-kal több adót fizetni a cigaretta jövedéki adójának a kiváltására!
2011. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Hát én ennek még nem tudok nagyon örülni, mert elmegy kb 5 méterre és akkor meg ott szívja a cigijét szóval tök mindegy ...
2012. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!