Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülsz-e annak, hogy magyar vagy?

Örülsz-e annak, hogy magyar vagy?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. okt. 12. 15:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
Miért kéne annak örülni? Valami előnyhöz juttat?
2011. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%

Nem. Úgy érzem, hogy a f@sz rossz oldalára születtem. Szívesebben lennék nyugat-európai.


Ettől függetlenül a magyar kultúrát, tájat szeretem, de az életkörülményeket, a tipikus magyar mentalitást nem.

2011. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Kövezzetek meg, de én örülök. Kevés ilyen különleges kultúra van a világon, mint a miénk.
2011. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
3%
Nem
2011. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
És ez a kultúra örömet okoz neked vagy mit? :D
2011. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
3%
Nem.
2011. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

miuátn az, hogy valaki magyarnak, hottentottának, vagy éppen piréznek születik nem más, mint statisztikai véletlen- nem látom be, hogy miért kellene örülnöm.

elfogadom és tudomásul veszem éppen úgy, mint a szemem, vagy hajam színét, de ettől nem leszek sem vidámabb, sem pedig szomorúbb.

2011. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Igen is, és nem is. Igen, mert különleges a keleti kultúránk, zenénk, az igazi (és nagyon régen létezett) magyarság. A nemre azt hiszem mindannyian tudjuk a választ.
2011. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Örülök. Szép történelmünk van, szép kultúránk, és rengeteget adtunk a világnak, amit az elmúlt 100 évben elég csúnyán háláltak meg. Olyan csapásokat túléltünk, amelyekbe más népek már belepusztultak. Mégis még mindig itt vagyunk.


Más kérdés, hogy azt nevelik az emberekbe, hogy magyarnak lenni egy Isten csapása, és ezt sokan be is veszik. Ezek még jobban hirdetik ezt a hamis igét.

Mocskolódnak, hogy milyen sz@r ez az ország, ez a nép. Kérdem én: mit tettek azért, hogy jobb legyen?


Akik a nyugat fertőjét majmolják, azok jobban is teszik ha mennek innen. Több kárt okoznak, mint hasznot. Nincs szükség ezekre. Tény, hogy most a lejtő alján vagyunk, de segít az, ha még egyet rúgunk magunkba? Inkább arra törekszem, hogy jobb legyen.

2011. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Néha igen,néha nem
2011. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!