Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülsz-e annak, hogy magyar vagy?

Örülsz-e annak, hogy magyar vagy?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. okt. 12. 15:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
9%

Nem... csak a képmutatást nem csípem (Magyar vagyok jajj de jó nekem mert... és akkor olyan dolgokat sorol fel az ember, hogy kultúra...)

De azt nem tuja megmondani, hogy mi előnye származik belőle. Ez olyan mint a ló örül, hogy 2 füle van, mégse szatyor. Végül is ennek is lehet örülni.

Szerintem te ugyanúgy örülnél annak ha piréz lennél..ugyanúgy örülnél ha szomáliai lennél (csak ismed a kultúrád). Ez anekem mindegy, akkor is jó

2011. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

15:43


Ez volt a kérdés: ,,Örülsz-e annak, hogy magyar vagy?"


Nem pedig ez: ,,Mi előnyöd származik abból, hogy magyar vagy?"


Senki sem mondta, hogy ebből előnyöd származik. Nem mindenben a hasznot kell lesni.


Ezek szerint valami gond tényleg van a fejeddel. Lehet te is ilyen magyargyűlölő Kertész Mákos imádó vagy. Mert akkor kár is szó, mert nem érdemled meg.

2011. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%
Mivel magyar vagyok, számomra különlegesebb. Majd ha te is átérzed, hogy milyen magyarnak lenni, megérted. de amíg gőzöd sincs róla, addig felesleges magyarázni.
2011. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

Én is úgy vagyok vele, hogy néha igen, néha nem.

El tudnék magunknak képzelni "nagyobb" történelmet is..


De azokat sose fogom megérteni, akik olyanok, hogy "hát nekem tökmindegy, világpolgár vagyok, kit érdekel, nem én választom a nemzetiségem".

2011. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
36%

ÖÖÖ.. igen örülök, hogy magyar vagyok. Nem tudom, hogy miért de örülök. Végül is sokkal jobb mintha...

... .... .... .... mintha ... .... .... spanyol lennék. Fújj, szőrös spanyol nők. Azta qvva, milyen jó, hogy magyar vagyok. Vagy helvét. Az milyen szörnyű lenne. Akkor most vehetnék fel forinthitelt. Brrrrr... Indiai sem szivesen lennék, mert azt a bazi nagy kultúrát meg kellene ismernem, hogy örüljek neki. Mradjunk inkább, hogy magyarnak a legjobb lenni. Nem tudom miért, de jó.

2011. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
96%

Én örülök. Szeretem a tájainkat, az irodalmat, a népi hagyományokat, a régi magyar zenéket és büszke vagyok a sportolóink sikereire.

Egyszer egy külföldi mondta, hogy imádja a Piramist és az Omegát. Nagyon jó volt hallani :)

Azokba meg nem fogok belekötni, akik nem érzik ugyanezt. (Magyar magyarnak farkasa ugyebár.. de én nem vagyok és nem is leszek, úgyhogy ilyenért nem fogok senkit elküldeni melegebb éghajlatok felé) Csak nem tudom elképzelni hogy milyen lehet világpolgárként élni.

2011. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!