Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Örülsz, hogy a legtöbb drog...

Örülsz, hogy a legtöbb drog illegális, vagy inkább búslakodsz emiatt?

Figyelt kérdés
és egyáltalán szerintetek mennyire érvényesül a "tiltottgyümölcs a legfinomabb" elv?
2011. jún. 11. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

"mennyire érvényesül a "tiltottgyümölcs a legfinomabb" elv?"


Korántsem annyira, mint amennyire úgy tűnik, hogy érvényesül


"Örülsz, hogy a legtöbb drog illegális, vagy inkább búslakodsz emiatt?"


Hidegen hagy!

Annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy a büntetés mértékét arányosítani kéne. Pl egy gyilkos "jobb esetben" szabadul 6-7 év múlva, egy díler ennél simán kaphat többet. (mondjuk ha bizonyíthatóan miatta halt meg valaki, akkor már más lenne a helyzet).

2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szomorkodok miatta. szerintem ha valaki magának termesztené és nem árulná az lehetne legális.


vagy legyen minden legál vagy ne legyen semmi se az.


a legtöbb dolog ami illegális azt ugyanúgy használják, ha legális lenne legalább megölnék a feketepiacot és kontrollálnák. rengeteg pénz jönne be, nem támogatnák az emberek annyira a bűnözést.

+nem lennének tele a börtönök amerikában.

2011. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
amúgy is faxság pl a fű illegalitása. de szerencsére Amerika is kezd ráeszmélni erre, ha megnézed hollandia is jobban működik mint az usa vagy mint mi. A világ mindig olyan mint a drog amit a legtöbben fogyasztanak és szerintem nagyon is látszik hogy pl nálunk az emberek több mint fele tompítja magát cigivel és alkohollal. Gondolj bele mennyire megváltozna minden ha az elfogadott tudatmódosító szerek nem tompító depresszánsok hanem tudattágító pszichedelikumok lennének.
2011. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Hát én leszarom!
2011. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
az is 1 opcio xD
2011. jún. 12. 10:17
 6/21 anonim ***** válasza:
alkohol és k.v. legális, mi kell még? :D
2011. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Leszarom,tölem meg dögölhetnek a drogok nélkül(fü,cigi)
2011. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a tiltott gyümölcs dologban biztosan van valami, de inkább a fiatalok között. Nem lenne rossz a legalizálás, ellenőrzött minőséghez és mennyiséghez tudna az ember hozzájutni, s közben még a közös kasszába is dobna az adó miatt. Persze én csak a fűre gondolok, semmi egyéb. Csökkenne a a kemény drogokat fogyasztók száma is, mert inkább a megbízható, legálisan beszerezhető cuccot vennék, mint ahogy Hollandiában is történt a legalizálás után. Én mondjuk az iparban is felhasználnám a kendert. Fellendülhetne vele a gyógyszeripar, textilipar, papír előállítása is olcsóbb lenne, illetve még bioüzemagyag is készíthető kenderből. Magyarország hatalmasat nyerne vele, a bűnözés is visszaesne, mert a drogfogyasztók nem a bűnszervezeteket hanem az államot pénzelnék. A baj csak az hogy a magyar felfogás még túlságosan maradi ahhoz, hogy hátat fordítson annak amit eddig az emberekbe neveltek, hogy "a fű az gonosszá tesz".
2011. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

igen a fűvel kilehetne az anyagi kátyúból jönni könnyen, a többi dolgot meg azért kéne legalizálni mert nem ölnék meg magukat vele az emberek és ez a fajta bűnözés is csökkenne.


különben is szerintem az egy emberi jog hogy azt tegyek magammal amit akarok. Persze az emberek áttaposnak egymás jogain és leszarják. De persze aki rám lép annak meg sunyiba belehugyozok az ágyába. úgyhogy mindenki veszít

2011. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

:) az ágybahugyozás vicces volt! :)

én eltörném a nyakát.

2011. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!