Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Örülsz az új rendeletnek?

Örülsz az új rendeletnek?

Figyelt kérdés
2012. január elsejétől bevezetik a dohányzási tilalmat a vonatokon, pályaudvarokon és a vasúti megállókban is. Én ennek a hírnek rettentően örülök. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. dec. 20. 19:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Igen örülök. Engem nem érdekek ha más dohányzik csak need nekem jelen szagolni.
2011. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%

Álszent baromság. Ha egészségtelen a cigi, akkor tiltsák be. Persze akkor a kormány elesne egy csomó adótól.

De az, hogy szívatják a dohányosokat, hogy most itt nem lehet rágyújtani, most meg itt... már lehetetlen követni. Ez az egész csak arról szól, hogy minél több pénzt beszedhessenek bírság formájában, mintha nem fizetne egy dohányos így is súlyos ezreket adóként.

2011. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%
Előbb utóbb az lesz, hogy a szenvedélybetegeket pénzért fogják gyógyítani is.
2011. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Szívjátok a kipufogót!!!
2011. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Örülök neki, volt olyan, hogy vonat a következő összeállításban közlekedett. 2nemdoh-2doh-Büfé-1nemdoh. Én a 2 osztályon utaztam, de már nem volt nemdohányzó hely, míg a doHÁNYszagú kocsiban bőven volt szabad, csak bagószagú volt.

Rühellem, amikor a nikotinegerek a diszkóban nem képesek az asztalnál elszívni a cigit, hanem a táncparketten ugrálva, nem törődve, hogy másokra hullik a hamu, hanem ott is a kezükben vagy a szájukban van a bűzrúd.

Hálistennek szabadtéren is lesznek egyes helyeken korlátozások. Utáltam, amikor a szabadtéri koncerten körülöttem mindenki bagózott, így majdnem olyan volt, mintha zárt térben lettem volna.

2011. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2011. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%

nem, már b@szottul idegesít hogy egyfolytában betiltanak

megmondom a megoldást, mindent KETTŐ részre osztani, dohányzó és nemdohányzó, dohányzó részbe pedig 1-2 füstelszívót helyezni, ennyi kész, mindenkinek jó így

ez hogy lassan már sehol nem lehet rágyújtani ez marha idegesítő

2011. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kültérre hová szerelsz füstelszívót? :)


Én most a kültéri tiltásra gondoltam, a pályaudvarokon.. Ott nehéz a füstelszívás, a szél pedig pont, hogy inkább a pofádba fújja...

2011. dec. 20. 19:57
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
igaz..>.<
2011. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!