Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki mit gondol a dohányzásról?...

Ki mit gondol a dohányzásról? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 21:29
1 2 3 4
 31/40 Wolfy666 válasza:
73%

És úgy értem a gyomorrákot és a gyomor fekélyt, hogy dohányosoknál jön elő (de csekély mennyiségű ezen betegségektől szenvedő emberek száma érdekes módon ergo több a nem dohányzó gyomorrákos és fekélyes beteg, mint a dohányzó)


Nem azért nyugtat mert van benne ilyen anyag. (bár a tudósok kimutatták, hogy van benne egyfajta nyugtató hatású anyag, hanem kis logikával ténylegesen rá lehetne jönni, hogy csak azért az, mert addig is tudsz ebben a szemét és rohanó világban foglalkozni magaddal, mint ahogy már egyszer megírtam.

2011. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
100%
Undorító,egészségtelen,pénzpocsékolás :)))
2011. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ha dohányzol varázslatosan lesz pénzed látszólag a semmiből. És ha nekem annyi pénzem lenne amennyit egy dohányzó elkölt egy évben cigire boldog lennék.
2011. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

"Kellemes, jó érzés, én szeretek cigizni. Élvezem magát az egészet. Ha szomorú vagyok, rossz a kedvem csak ülök magamban és cigizek. Jó hangulat van, pörgök ezerrel egyiket a másik után szívom. Fáradt vagyok, akkor csak rágyújtok és pihenek, tele vagyok energiával, akkor elszívok egyet és megnyugszok. Ilyen dolog ez! :)

Már öt éve."


Gondolom a szájszagot is szereted, és szeretnél sárga fogakat, meg 30 évesen 40-nek kinézni! Meg odaállsz anyukád elé, mert gondolom még nem dolgozol, hogy anyu adj pénzt! És kérdezi, hogy mozira vagy ruhára, és mondod, hogy tüdőrákra.

Az egy dolog, hogy valaki dohányzik, de hogy élvezze is, az már eléggé durva. Ha van évi 200 000 forintod erre a böszmeségre, akkor csak szívjad nyugodtan! De ha teherbe esel, akkor hogy szoksz le majd hirtelen? Mert akkor muszáj lesz leszoknod!

2011. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
én cigizek, le akarok szokni, belátom már azt h ez a függőség egy betegség, hogy a cigi semmivel sem külömb mint a piások vagy a drogosok, és ha rágyújtok undort érzek már és mégsem tudom abbahagyni, és igen jól esik, igen jó. De leszokhatok én mindig kívánni fogom ha meglátom vagy megérzem és csak azért mert 16 évessen menőzni akartam, hát tényleg menő lettem. Arról nem is beszélve hogy a dohányosoknak tolerálni kell egy nem dohányost és elég kellemetlen tud lenni néha ha rágyújtanál. És amikor megkíséreltem egy leszokást és nem jött össze rágyújtottam éreztem hogy a cigi átjárja a testem, szó szerint, sz*r hogy ha van valami örömöm akkor röktön gyújtok rá, és ha elmegyünk valahova akkor is ott kell lenni nálam, és ezek után még mindig szívom mert függő vagyok, mert már kialakult nálam, és kénytelen leszek egy szakrendelést felkeresni mert egyedül nem megy a leszokás. Egy olyan szakrendelést ahova az alkoholisták és a drogosok is járnak. 22 évessen elég nagy szégyen ez, hát ez gondolom
2011. szept. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Sosem dohányoztam aktívan, de semmi jó dolgot nem találok benne. Ha a nélkül simán tudok, és tudunk jópáran élni, akkor meg minek költeni rá a pénzt? Megérteném, ha jót tenne... de semmi jót nem tesz. Nem elég, hogy a dohányos önmagát pusztítja, de még a környezetében élőket is. Mindenképpen negatív véleményem van róla. Pont. 19/L
2011. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Halle válasza:
100%

Tönkre teszed vele az életed. És most nem túloztam. Néhány ok : büdös lehelet,sárga fog, gusztustalan köhögés..inkább hörgés...,tüdőhólyagocskáid egy idő után szétreped = fulladás,érszűkület..pl gyakori a szív körüli koszorú ér eldugulása = infarkt, nem csak a szív,hanem érszükületnek köszönhetően ,ujj végek vagy esetleg végtagok levágása.

Igen ,bioszból érettségiztem + nagyapámat koszoruérre mütötték, Hála Istennek még él ,és közel 60 év után mégis letette a cigit.....

Ha lány vagy ,akkor még 1 ok ,hogy ne cigizz. Undorító egy lány kezébe,szájába látni a cigit .....

Ha fiú vagy ,akkor se tedd ,az is ugyanolyan gusztustalan

Remélem segítettem .

:))

2011. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Wolfy666 válasza:

Érdekes... elég régóta dohányzom, de amiről TI nem dohányzók beszéltek, hogy rossz lehelet, sárga fogak, leépülő tüdő...


Rendszeresen sportolok, fehérek a fogaim és a rágónak köszönhetően nem büdös a szám.

Kell itt a szerencsétleneknek reklámozni, hogy ez mennyire egészségtelen, de állítom, hogy valamibe meg kell halni, mert egészségesen csak akkor érdemes, ha szépen akarsz kinézni a temetéseden. És amúgy is, ha sokáig, akár 100 évig is akarsz élni, le kell mondanod mindarról, amiért érdemes lenne megérni ezt a kort...


Lehet itt köpködni, hogy ki miért szereti, és ki miért nem.


Hála a nem dohányzóknak, ezentúl még a kijelölt helyeken se lehet majd dohányozni, ami valljuk be, már szánalmas...

Ha valakinek nem tetszik szól, ha valakinek nem tetszik tesz ellene és nem sír csak a szája, arrébb áll, rászól a dohányzóra...

Tudom, van aki tényleg nem szereti... de van ami nem megoldás, főleg az nem, ha köpködünk egymásra :S


Tény, van aki szereti, és van aki NEM, Csak meg kell tanulni normálisan és békében élni egymás mellett, normális és elfogadható keretek között.


(amúgy meg van aki az alkoholt is megissza a nem dohányzók között, az sztem itt is maradjon csöndben, mert az vesse a másikra az első követ, aki maga még semmit nem próbált ki - dohány, alkohol, drog-

2011. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Ha valakinek nem tetszik szól, ha valakinek nem tetszik tesz ellene és nem sír csak a szája, arrébb áll, rászól a dohányzóra... "

Vagy visszaszólnak az embernek, vagy rá sem bagóznak, és tovább bagóznak.

2011. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Hát amugy igen. Annyira nem gyakori hogy majd udvariasan, "oh, elnézést" és arrébb áll vagy elnyomja. És suli meg , odamennél a helyi menőgyerekhez hogy légyszi ne itt cigizettek már bele képembe, max kiröhögnek.


Inkább van aki alapból úgy cigizik hogy nem zavar mást. Aki meg igen az nem valószínű hogy odébb rakja magát.

2011. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!