Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki mit gondol a dohányzásról?...

Ki mit gondol a dohányzásról? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 21:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%
Egészségesnek tartom. 39F
2011. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem szükségtelen, drága dolog. Azért dob ki az ember egy rakás pénzt, hogy az egészségét rontsa.

Egy leszokott 36L

2011. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

Két év után leszoktam a dohányzásról. Azért szoktam rá anno, hogy megtudjam a dohányosok mit "esznek" annyira rajta. Most már tudom. Egy nagyon addiktív drog, mert legális, szabadon lehet fogyasztani majdhogynem kötöttségek nélkül. Nyugtató. Néha egészen letaglóz...

Jó dolognak tartom, de már nem kell, nem kívánom. Alapvetően nincs rá szüksége a szervezetnek, csupán a kíváncsi agynak. :)

21/F

2011. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen nem jó dolog.sorolhatnám miért is.. egy éve cigizek most leszoko félbe.13/L
2011. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
31%

nem jó dolog, de kilehet élvezni! szeretek dohányozni, és nem vagyok rászokva

18f

2011. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
100%
Büdös, utálom. De nincs bajom a dohányosokkal csak engem nem vonz.
2011. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
75%
előző vagyok 20/F
2011. aug. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
53%

Kellemes, jó érzés, én szeretek cigizni. Élvezem magát az egészet. Ha szomorú vagyok, rossz a kedvem csak ülök magamban és cigizek. Jó hangulat van, pörgök ezerrel egyiket a másik után szívom. Fáradt vagyok, akkor csak rágyújtok és pihenek, tele vagyok energiával, akkor elszívok egyet és megnyugszok. Ilyen dolog ez! :)

Már öt éve.

19/L

2011. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
49%

Undorító, önző dolog. Persze vannak normális, jó fej dohányosok akik vigyáznak arra ne füstöljenek arra akik nem szeretnék, de előbb utóbb ők is eljutnak arra szintre hogy a számukra kedves embereken csattannak a megvonűsi tünetek.

Egy dohányzó ember ha megmasszíroz egy nem dohányszót nikotin mérgezést okozhat nála, mert a kezéről feloldott nikotin a másik bőrén keresztül felszívódik. Ilyne könnyű megkeseríteni egy dohányosnak a másik életét. nem kell ráfüstölni. előbb utóbb elkezd krákogni, akik korán kezdték el azoknak korán jelenik meg a krákogás ami a lehető legundorítóbb dolog. barna nyákot köhögsz fel ami egy életvidám fiatalnak húszon éveshez nem illik.

Én azt mondom a lehető igénytelenebb szokás, undorítóbb az orr túrásnál is. Nem csak az egészségi dolgokat kéne figyelembe venni, hanem ha csak a mai elitista külsőség centrikus értékrendet, már nem lenne szabad cigizned. Szerintem pont olyan igénytelenség mintha valaki nem fürdik mindennap, mert iszonyatos bűze lesz tőle, amit a sem a szappan sem a parfüm nem nyom el. Csak tovább büdösít.

Nem ítélem a dohányosokat, sokaknak segítségre lenne szöksége, mert tudom a legtöbb embernek (dohányos és nemdohényosnak egyaránt) és ezért a lalki függés nagyon erős. Én magát a dohányzás intézményét ítélem el mélységesen, és azokat akik azt hirdetik hogy jó dolog, és hogy az ő egészségük, ami csak az ő dolguk. FRANCOKAT!!

Ugyan annyi tb-t fizetnek de statisztikailag több betegséggel van bajuk. MINDEN betegség könnyebben jön. Ezt a plusz pénzt azokra kellene költeni akik mindent megtettek az egészségükért de mégis eljött hozzá a kór.

Igenis tiltsák be a szórakozó helyeken a dohányzást, mert nem egy kedvenc ruhámat kellett kidobnom mert a parasztja a tömegben bagózott. Arról nem is beszélve hogy még reggel is köhögök ettől a szartól. Miért olyan nagy baj hogy óránként 5 percet kint töltesz a friss levegőn? Miről maradsz le? pont ezért dohányoznak többet emberek a buliban mert körül vannak véve a füsttől, ha nincsenek és ki kell menniük kevesebbet fognak rágyújtani, de nem is fogják hiányolni. Erre nincs kifogás. nincs másik út, csak a kicsinyes kifogások. A szórakozó helyek sem vesztenének annyit. Szerintem még többen is jönnének.

A legkicsinyesebb ember a dohányos.



18f

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:48


Kilehet élvezni. Igen biztosan mindenki élvezi ha barna nyákot krákog reggelente, márpedig ehhez nem kell olyan nagyon sok év. Főleg hallgatni a legjobb. Szép szurkés arcbőr sárgás körmök, az igényesség teteje. Q*rva menő mondhatom.

sok mindent ki lehet élvezni. A jó borokat a jó teát, a bungijumpingot, és még sok mindent, csak te lusta vagy hozzá. Én a krákogás biztosan nem élvezném, sem az elszíneződéseket.


Még mielőtt valaki megkérdezni közeli családtagom dohányzik erősen és még a kedvemért sem hagyná abba, mert NEKI EZ JÁR.

2011. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
47%

előző voltam (a hosszú:-)

25/Nő

2011. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!