Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki mit gondol a dohányzásról?...

Ki mit gondol a dohányzásról? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 21:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
29%

Az vesse a másikra az első követ aki még nem gondolt arra hogy cigizzen,vagy nem próbálta ki!!!!!


Aki tagadja,az hazudik!!!


Én nem ítélem el a dohányosokat és a CIGI NEM BÜDÖS!!!!

Persze a minőségtelen viceroy és a többi társa az valamilyen szinten szagos...De kérdem én...nem halottatok még a meggy,cseresznye,epre,vaníliás,fa virág(hársfa,bármi) ízesített cigiknek,az illatuk is ilyen!!! Az energy-s ciginek kifejezetten nem rossz az illata!

2011. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vethetem az első követ.

http://www.youtube.com/watch?v=u_8BerrJg0M

Sohase tudd meg milyen elveszíteni valakit, akit a cigi ÖLT meg! Sohase! :(

2011. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tagadom, próbáltam már ki a cigit. miért ne próbáltam volna ki, de ez a 25 évem alatt 3 szor történt meg.

Az alkoholizmust is elítélem, bár időnként bizony megiszom néhány pohár bort vagy sört, vagy vodkamartinit.


A cigi az büdös, de ha valaki9nek olyan a gusztusa hogy ezt szereti, akkor sem lövi ki a többi problémát amit okoz.

Szerintem a cigi büdös. Közös helyiségben rágyújtani olyan, mit a szoba közepére szarni rendszeresen. Attól is lehet betegségeket kapni, és nehéz meglenni a szagától hogy ne köhécselj. Csak a másik feledből távozik.

Nem ítélem el a dohányosokat minden embernek nehéz az élete, de mint ahogy az alkoholizmus nem megoldás úgy a cigihez való ragaszkodás sok mindent elveheted tőled, a saját egészségeden túl is.

2011. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
64%
Na jól van... én azt hiszem rágyújtok. :D
2011. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Annyira megoszlik a vélemény.A nem dohányzok lenéznek bennünket dohányzókat..holott ugyanaz a faj vagyunk..

Én spec szeretem a cigarettát,mer megnyugtat.De mindenki másképp gondolja.Szerintem a kérdező nem azért tette föl a kérdést,hogy marjuk egymást,hanem kíváncsi volt a véleményünkre..ennyi :))


18/L

2011. aug. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem nézi le a cigiseket. Én is szívtam elég sokáig. De rájöttem, hogy nem szeretnék 50 évesen meghalni emiatt. 1 életünk van és azt semmi sem adja vissza. És mindennél többet ér. Mindennél, főleg a ciginél. Végignéztem tüdőrákos utolsó napjait. Hát nem egy jó élmény az biztos. Az változtatott meg. MERT A CIGI ÖL. Ez tény.
2011. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem nézi le a cigiseket. Én azokat nézem le akik azt hirdetik hogy a cigi jó dolog. Nem jó dolog. Lehet hogy úgy érzed kellemes tevékenység de a tested szenved tőle.


Aki be írta hogy jó dolog és beírta a korát is, mind 20 alatt volt. Fejlődő szervezetek. Befolyásolható elmék. Úgy vettem észre hogy aki ennél idősebb, legalább nem képmutató, nem okoskodik, leszarja, nem harcoskodik mellette, és legfőképpen tudja értelmezni a szöveget, ezért nem veszi magára. Mert nagyon jól tudja mivel jár a dohányzás és ő ezt vállalja. Ezek szerint ez inkább a felnőtt korosztály sajátja.

Senki nem nézi le a dohányosokat a pofátlan tahó embereket nézik le, de ők nem csak a dohányzás területén azok hanem a közúton és a magán életükben is.


Én harcoskodom ellene, mert nagyon sokan nem tudják mivel jár a dolog, de legalábbis nem értik meg. Francokat nyugtató hatású, ha az lenne nem lennének a dohányosok között gyomorrákosok és fekélyesek. Azért bagóztok mert A sok agyas csíra barátaitok is ezt teszik.

De irigyellek titeket hogy pénz jut nektek bagóra a zsebpénzből.

2011. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Coon válasza:
100%
Én 1 éve cigizek, a másikat már letettem mert drága meg károsabb is! De úgy vagyok vele hogy nem bírom abbahagyni a sima cigizést! Volt hogy egyik este eldöntöttem magamban hogy elég, de másnap akaratlanul is rágyújtottam! 17\F
2011. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Wolfy666 válasza:
78%

Jelentem 9,5 éves korom óta dohányzom, és most 21 éves leszek. Semmi bajom, egészséges vagyok, s a nagyfaterom is 98 évesen halt meg, végelgyengülésbe, álomba halta magát :D. A családomban még jóanyám cigizik, de őt nem is érdekli, mivel temetkezésis, így azt vallja (sztem jogosan is), hogy az egészséges élet arra való, hogy jól nézzünk ki a koporsóban.


A dohány egy olyan ősi növény, melyet már évszázadok, évezredek óta használ az ember.

Nincs olyan hülyeség, hogy más bőrébe be lehet masszírozni, vagy ezzel a csekélyke mennyiséggel, ami egy egérnek sem elég, nikotinmérgezést lehetne okozni. Aki ezt elhiszi, az öregem nagyobb szamár a lónál.

A dohány az idegrendszer nyugtatja, de csupán azért meg legalább 5 percet foglalkozhatsz magaddal, s a mai rohanó világban 5 perc se a könyv folytatásához, se máshoz nem elég.

1 kávéval jó hashajtó.

Mindenki gondolt arra, hogy mi lenne akkor ha rágyújtana. De van aki nem tette meg, s mai napig teszi az agyát, hogy ő bizony soha se gondolt rá. Meg a francokat nem. ^^


A dohány, ugyanúgy mint az alkohol és bizonyos ételek, anyagok fogyasztása, használata (olyanok, amikről azt gondolod, hogy egészségesek, vagy birkaként elhiszed, hogy azok) , úgy egy fajta enzim termelődésének a leállásában nagy szerepet játszanak. (Ez az enzim a sejttúlszaporodást állítja meg s szabályozza.)No de akinek ez az enzim termelődése alapjáratban kevesebb, azt akkor is elviszi a rák, ha cigizik, ha nem és akkor majd lehet rá fogni, hogy mert a passzív vagy az aktív dohányzás vetett e véget az életének. A lelkileg gyenge emberek mindig szerettek valami fekete bárányt találni és a legkézenfekvőbbeket állították a porondra...


Hogy mit gondolok a dohányzásról? Egy-egy minőségi szivar is jöhet, de amilyen stresszes a sulis életem, sajna muszáj valami támaszt találnom magamnak ^^. A dohány pedig mindig mellettem van, jóban-rosszban :).

2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Wolfy666 válasza:
69%

Én megdolgozom azért a pénzért nagyon régóta, amit dohányra költök, tudom mivel jár, de mivel nagyfater nagyobb bagós volt mint én, (napi 2-3 dobozt elszívok), mégsem lett semmi baja.


Ráadásul ha valaki elhiszi, hogy a gyomorrák, vagy a fekély, csak idegességtől jöhet elő, azt tudom sajnálni, mert akkor nem nagyon nézett utána se az anatómiának, se a sejttannak.

2011. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!