Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki mit gondol a dohányzásról?...

Ki mit gondol a dohányzásról? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 21:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
66%

hát én azt mondom jó is rossz is tényleg :) amikor mondta az egyik kommentelő hogy elszív ha szomorú vagy ha ha túlteng benne az adrenalin ez igaz :) számomra akkor jó ha kicsit ideges vagyok de nem idegbeteg, sok dolog nyomja a vállam és egyedül vagyok senki nem basztat a hülyeségével, akkor tudsz gondolkozni csak bambulsz magad elé és csak szívsz. Egy kellemes cigaretta tök jól tud esni mert akkor nem számít semmi se a csajod se a szüleid se a haverok... addig amíg elszívod kb 3 percre - szabad vagy!!! Mindentől és mindenkitől, eljutsz arra a pontra hogy kész most elszívom elgondolkodok, és ahogy a sűrű füst kellemesen nyomja a tüdődet, az nagyon jó érzés.

16\F

2011. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

16/F

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:00


Én pont ugyan így érzem, ha teázom...

2011. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem bírok írni. Inkább linkelek, mit is gondolok a cigiről:

http://www.youtube.com/watch?v=dVLtNgAhPRg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=2glFau9ORAY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=zcaeSKiZ37Y&feature=related

Öl. Ennyi. Láttam, amint az egyik szülőm az utolsó levegőjéért kapkod. Nem kívánom senkinek sem. 1 hete történt.

2011. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok bocsi lemaradt: 20/l
2011. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Büdös,drága,undorító,káros.

Az emberek,aki dohányoznak,pénzt adnak a rákért,impotenciáért,szívrohamért,agyvérzésért,stb.

Felesleges,csak taccsra vágja vele magát az ember.

Semmi értelmes,teljesen fölösleges.

14/F

2011. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%

van helyette más pótcselekvés szerintem, kondi bicaj futás úszás bármi jó, játék a gépen cs, ut, flatout2.

Gitározás

[link]

[link] videót is nézd meg

[link]

Mindenki valamivel szeretne kikapcsolódni, van aki ezzel, van aki azzal. A gond akkor van ha káros az egészségre nézve. A társadalombiztosítás egy idő után nem fogja támogatni a káros szenvedélyek következtében kialakult betegségek kezelését 100%-ban.

00.48 és 11.00írtam privátot

2011. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

jó dolog

11f

ha ideges vagy nyugtat

2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

11 f

A válasz írója 21%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21

1 2


Kedves kisfiú lehetsz de úgy látszik nem olvastad végig, a kommenteket.

Olvasd végig és hozzá fűzöm még ezt.

Az tévedés hogy nyugtat, ami serkenti az anyagcserét az nem nyugtat, ellenben ha már rászoktál (tudom hogy azt mondod hogy te nem de a szavaid mást igazolnak), akkor könnyebben jössz ideges helyzetbe és ilyenkor jobban előjönnek az elvonási tünetek. A látszólagos nyugtató érzést a nikotin éhség elmúlasztása okozza. És mint olyan a dohányosok sokkal fogékonyabbak a gyomor betegségekre, fekély, rák, ezek a legfinomabbak. (Igen a kávésok is)


Elszomorít a kis csírák tudatlansága. több és szórakoztatóbb felvilágosító ara kellene.

A dohányzás nem menő. egy szép új sportcipő amire a zsebpénzedből spóroltál, vagy egy új bicikli amiért megdolgoztál, na az menő és eldicsekedhetsz vele a barátaidnak. sokkal felnőttesebb dolog egy célt kitűzni magad elé és arra gyűjteni mint elszórni erre a szarra a pénzedet.

2011. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Lefőbb indokom:

500x30=15000

15000x12=180000 ft

Ennyiből egy 5 fős család nyaral egy hetet apartmanban kényelmesen a Balatonon. Vagy lehet fizetni a jelzálog kölcsönt, amiért mostanában Q*rva sokan féltik a fedelet a fejük felett.

Ha csak félre teszed ezt a pénzt évente néhány év alatt veszel egy használt autót, nem is rosszat 3 év alatt önerőböl. Vagy bebiztosíthatod magadat munkanélküliségre jóidőre előre. Vagy nyugdíjas éveidre esetleg öregotthonra mert a gyerekeid nem fognak tudni pelenkázni az biztos

És nem utolsó sorban ami fontosabb hogy ha vigyázol magadra méltóságban öregedhetsz meg. Tovább leszel aktív és nem fognak vén bolondnak tartani mert a szellemi képességeid is tovább tisztábbak lesznek.

2011. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Igen ez jó indok. Kinek mi a fontos...
2011. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!