Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi leszokás??

Cigi leszokás??

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki mostanság tervez leszokni a cigiről vagy bármely más drogról?


Én holnaptól rakom le a cigit a piát már lecsökkentettem a kábszival meg már felhagytam bár pontosan nemtom miket szívtam elvileg füvet de amennyire annó kikészített már nem vagyok biztos benne h az volt.


Vágom hogy ettől nem lesz könnyebb de ha bárki leszokóban van vagy tervez az írjon nyugodtan(privibe akár)

Érdekelnek mások tapasztalatai meg elmondanám az enyémeket is.



tegnapelőtt 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de a vessző használatára nem szeretnél rászokni, hogy érthetőbb legyen, amit írsz?


Másrészt pedig sok sikert. Engem az érdekelne, hogy hogyan, milyen elképzelésekkel, tervekkel mész neki a leszokásnak, mind pia, mind cigi esetében.

tegnapelőtt 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

8 általánossal aminek a felét mulasztottam is ne várj vesszőket amúgy az alkoholból már vissza vettem nem iszok sokat max buliba rúgok be de amúgy kb napi 1-5 ital emellett azert vannak már olyan napok is mikor egyaltalán nem iszom leginkább ugye munka napon. Alkesz nem voltam soha csak régebben ittam egy jó darabig megállás nélkül nagyobb mennyiséget.


Cigit meg úgy rakom le hogy azonnal nem fokozatosan holnaptól és nem használok semmilyen nikotinpótlót meg ilyeneket ennyi. Cigit meg lassan már egy szűk év tizede nyomom napi 1-2 doboz körül ha iszok felmehet 3-4re is.


Mentális harc ez semmi több.

tegnapelőtt 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jött össze letenni a cigit, hogy naturálban begyakoroltam szarni bármire. Mondhatni önnyugtatás elengedéssel. Az első pár hét ebben a nyugodtan feszülésben telt, hamar meg is szoktam, hogy ez van. A cél annyi volt, hogy ingyen állandósuljon a cigioltás utáni chill, szag és köhögés nélkül. Az árát félreteszegettem gonosz terveimre. :) Igazából csak végig kell várni, vedelni a vizet, sóhajtozni friss levegőn és a tőled telhető maximális chillben hagyni menni a dolgokat, max pillanatokra haragudni a hülyékre, aztán megy minden tovább. Egyszercsak egy nagyon élénk színekkel teli, mindenütt mozgó világban találod magad, és eszed ágában nincs függeni, kiterjed a gondolat a következő béklyódra is, és sokkal lazábban leszámolsz vele, mint a fizikai függéssel.
tegnap 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem pedig sokkal egyszerűbb úgy letenni, hogy egyszer az egészet, de akkor végleg. 16 éve így raktam le, sok sok év után. Miután átestél a "holtponton" már könnyebb lesz. Első hét nagyon nehéz. De ehhez nyilván hatalmas akaraterő kell.
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy kell hogy leteszed és kész többet nem gyujtasz rá.

De ennyi káros szenvedéslt nehéz egyszerre letenni.

AZt írod nem vagy alkesz, hát pedig te kemény alkoholista vagy , kár szépíteni.

tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!