Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokas utan nektek is van...

Leszokas utan nektek is van meg neha ilyen erzesetek?

Figyelt kérdés

Tavaly aprilis kornyeken sikerult letenni a cigit, bar sosem voltam egy nagy dohanyos naponta kb. 10-15 szal volt a maximum. Olyan 10 eve kezdhettem el cigizni de voltak kozben par honapos vagy akar fel eves szunetek szoval a leszokassal sosem volt olyan nagy gond, inkabb a cigizessel jaro ugymond szokasok hianyoznak. Mondok par peldat.

Az az erzes amikor kiulsz egy csesze kave vagy teaval es mellette elszivsz egy cigit. Ha elmesz kirandulni/nyaralni egy koktel/sor mellett cigi. Atjonnek a baratok/csalad es beszelgettek kozben cigiztek. Bulizas kozben, stb. Lehetne sok ilyen peldat mondani, es ezek a szokasok hianyoznak inkabb.


Most pl. hulyen erzem magam csak ugy kiulni egy kaveval, vagy cigisek koze menni es beszelgetni. Ugymond ugyerzem sokmindenrol mintha lemaradnek es unalmasabb lenne az eletem, azert mert ezek a dolgok kimaradnak.


Nem is maga a cigi hianyzik hanem inkabb a vele jaro “szokasok”.


Ereztetek vagy ereztek ti is neha igy? Erdekelne a valaszotok.


szept. 14. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, de én vissza is szoktam.
szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem mentem utána bagósok közé és nem érdekelt sose a cigizés se később.

AZ olyan társaság könnyen vissza szippant.

szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!