Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettáról kinek...

Elektromos cigarettáról kinek mi a véleménye? Illetve a leszokáshoz milyen tanácsaitok lennének?

Figyelt kérdés

szept. 1. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Én nem tudom, sosem szerettem az elf barhoz hasonló dolgokat, de a heetset igen, abból is csak a russet...sajnos már kezd a boltokból kifogyni, sima cigit kb. utálom, és mindig be voltam rekedve utána, snüsszt használok, addig amíg ezt is be nem tiltják. Hát...mit mondjak? Érdekes ez az ország.
szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok, leszoktam már egyszer úgy, hogy letettem egyik napról a másikra, akkor két hétig elég durva influenzaszerű tüneteim lettek, ezt nevezik "smokers flu"-nak. Aztán megkínáltak, pocsék élethelyzetben voltam, és úgy voltam vele, miért ne. Nem is bántam, hogy újra visszaszokom rá...Kb. két hónapja használok snüsszt, kezdve a legerősebbel, mostmár gyengébbet használok, mellé néha szívok egy-egy nikotinmentes "heetset".
szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyszerűen le kell rakni, az egész cuccot elrakni jó mélyen a szekrénybe, dohányboltokat legalább 10 m-re elkerülni és ennyi. Rossz 2-3 hétig, de le lehet rakni.
szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az e cigi, csak ajánlani tudom. Finom és jobb élmény tőle a dohányzás.
szept. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a rossz, amikor egyébként leszokóban vagy, már nem gyújtottál rá pár napja és vársz a buszra, az előtted lévő emberke meg rágyújt a buszmegállóban, miközben tilos lenne, te pedig a képzeletbeli falat kaparod. Hiába kerülöd el a dohányboltot messzire...Az a baj a heets-el, meg a snüsszel, hogy erre is rá lehet szokni elég durván, és rengeteg pénz. Ráadásul, ha nagy adagot veszel a snüsszből, abból is egyre többet kívánsz. Van ez a könyv: "Rövid ​úton leszokni a dohányzásról", amit szintén itt találtam lentebb az egyik kérdésnél, épp szabadságon vagyok, most kéne lerakni...
szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha cigizni akarsz akkor mit beszélsz leszokásról.

Üti egymást.

szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!