Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megbántad, hogy rászoktál a...

Megbántad, hogy rászoktál a dohányzásra?

Figyelt kérdés

aug. 22. 13:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert nem dohányzom.
aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon!!
aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
34%
Nem bántam meg, hogy nem szoktam rá.
aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Igen, meg. De odáig még nem jutottam el, hogy próbáljak ténylegesen leszokni.
aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem bántam meg hogy nem dohányzok.
aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam rajta, hogy kiírom a kérdés elejére megszólításként, hogy “Dohányosok, ...”, de aztán kíváncsi voltam, hogy hány túlbuzgó gyakoris lesz, akik a számukra totál irreleváns kérdés alá odafontoskodják a semmit.

Parádés, tényleg :))

aug. 22. 15:48
 7/33 anonim ***** válasza:
17%
Mégis mitől irreleváns? Bárki dohányozhat, valaki dohányzik, valaki nem. Te vagy az, aki telefonos kutatáson derítette ki, hogy mindenkinek van telefonja?
aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

7-es, mint ahogy a kérdésből egyértelműen kiderül, azok lettek megszólítva, akik rászoktak a dohányzásra.

Te úgy érzed magadra ismertél? :))

aug. 22. 15:53
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, 17 éves korom óta cigizek, eleinte néha gyújtottam rá aztán egyre többször. De igazán nem vagyok rászokva mert napi 1 szálal elvagyok. De azt az egyet el "kell,, szívnom mert ha nem akkor nem jó a napom):. Jó érzés szívni, nincs bajom velem, nem köhögök tőle. Viszont az ára fáj. De amennyit én szívok az nem fog hosszútávon se gondot okozni nekem.
aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

"nem vagyok rászokva mert napi 1 szálal elvagyok. De azt az egyet el "kell,, szívnom"

tessék?

aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!