Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Így is rá lehet szokni a...

Így is rá lehet szokni a dohányzásra?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, soha nem dohányoztam, ki sem próbáltam, mindig viszolyogtam tőle, és elhatárolódtam tőle és amúgy erre büszke is voltam mindig. Az utóbbi pár hónapban viszont sokszor voltam olyan társaságban, ahol dohányoztak rendszeresen a közvetlen közelemben, tehát passzív dohányos szerepben voltam. Először zavart a füst, amikor dohányoztak, aztán hamar megszoktam és nem zavart. Az ezt követő lépcsőfok pedig az volt, hogy kifejezetten jól is esett néha érezni a füstöt, viszont először ezt még nem realizáltam magamban, hogy miért lehet. Most pedig egy ideje nem voltam ebben a társaságban, tehát nem volt dohányzás egy ideje a közvetlen közelemben, néha éreztem, hogy mintha hiányozna valami, de egyáltalán nem tudtam, hogy mi az. Aztán ahogy mentem az utcán és közel hozzám rágyújtott valaki, és megcsapott a füst, valami elképesztően jól esett beszívni, és ekkor jöttem rá, hogy ez hiányzott, hogy dohányoznak körülöttem. És egyben ez a dolog meg is ijesztett engem, mindig büszke voltam rá, hogy sosem dohányoztam, utáltam is, most meg ez történik. Lehetséges így is rászokni, ha valaki rendszeresen passzív dohányos? soha nem gyújtottam rá egyre sem, de tényleg érzem, hogy mint passzív füst néha hiányzik.
júl. 8. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy a füst, hanem a tarsasag, akiknél a fustöt erezted. valoszinuleg az agyad összekötötte azokat az elmenyeket a cigiszaggal.
júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a társaság illetve a szertartás hiányzik.
júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárható. A nikotin függőséget okoz, mindenkinél.
júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!