Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Télre le akarok szokni a...

Télre le akarok szokni a cigiről, tavasszal újra akarom kezdeni mert nem szeretek rossz időben cigizni. Hogyan szokjak le ideiglenesen majd?

Figyelt kérdés
Meg télen jobban kivonja a vitamint a szervezetből.

szept. 5. 08:26
 1/10 A kérdező kommentje:
szeretek cigizni, de csak jó időben esik jól a cigi.
szept. 5. 08:27
 2/10 A kérdező kommentje:
nem szeretek kijárkálni a hidegbe
szept. 5. 08:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem leszoksz, csak koca vagy
szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj valamit.
szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még. Viszont arra reagálnék, hogy állításod szerint te szeretsz cigizni. Sajnos ez egy nagy hazugság, egy önbecsapás, és semmi köze a szeretethez, mert a szeretet nem ez. Te, kedves kérdező, nikotingüggű vagy, ami egyébként egy drog. Amikor elnyomod a cigarettát, kezd kiürülni a szervezetedből a nikotin, és egy idő után jelentkeznek az elvonási tünetek. Amikor rágyújtasz ez megszűnik, és ezt éled meg megkönnyebülésnek. Ez nem szeretet, ez drogfüggőség.
szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyi az egész, hogy ne gyújts rá télen, majd csak tavasszal.

Ha ez nem megy simán, akkor viszont függő vagy, és a nikotin parancsol, nem te. Ezesetben, ha mégis la tudnád tenni télire, örülj, hogy sikerült, és eszedbe ne jusson tavasszal, vagy bármikor rágyújtani, mert nem biztos, hogy mégegyszer sikerül leszoknod.

szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hol szívom, hol nem. A sokadik "letevés" után nekem csak annyi, hogy nem megyek be a dohányboltba. Ha nem akarom szívni, akkor megállom.

MOndjuk én nem vagyok olyan függő, hogy megvadulok, ha nem szívhatom. Nálam csak elhatározás kérdése. Szimplán nincs kedvem végleg leszokni, mert időnként szeretem :') De egyébként csak akarat. Mint amikor nem akarsz csokit zabálni, tehát erős leszel a boltban, és nem veszed meg a csokit :D

szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
" Nincs kedvem leszokni " xD
szept. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja. Nincs motivációm, mert szívni akarom. 🤷🏻‍♀️

Ha nem akarom, akkor nem szívom (napokig, hetekig, hónapokig, attól függ :D )

szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5. nagyon jól írja, úgy van az még ha nem ismerik be saját maguknak sem.
szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!