Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzi magát sok antivacce...

Miért érzi magát sok antivaccer ember feljebb valónak, mint egy beoltott, vagy vakcinapárti ember?

Figyelt kérdés
Sok esetben azt látom, és olvasom az olyan embereknél, akik nem igazán pártolják az oltásokat, hogy az oltottakat "birkának,kísérleti patkány,halottaknak" bélyegzik, közben ezeknek a "kísérleti patkányoknak" köszönhetik, hogy idővel visszaáll majd minden a megszokott kerékvágásba. Vagy egyáltalán nem értem, hogy azért, mert egy olyan dolog ellen van amit több száz millió ember világszerte már átélt attól neki miért lesz jobb? Azzal nincs gondom, ha valaki azt mondja: " Figyelj én nem szeretném jelenleg/soha, de ez csak az én véleményem." Ezzel sosincs gond, de egyre több olyan embert látok aki viszont ennek a szöges ellentéte. Hozzáteszem az is olyan fura nekem, hogy sokan jönnek ezzel hogy ugyanmár nekem olyan jó immunrendszerem van, na de vajon mennyire lehet jó egy átlagos embernek az immunrendszere, aki 12 órákat húz le 3 műszakban, alkoholizál, cigizik, és minden sz*rt megeszik? Akinek nem inge természetesen, de nagyon kevés ember van aki tényleg mindenre odafigyel, és egészséges életmódot folytat, vagyis inkább nem ez jellemző kicsiny országunkra. Na de a kérdésem az ilyen emberek felé, szerintetek akkor mi lehet az a globális megoldás ami véget vetne mihamarabb ennek, ha nem az immunizálás vakcinál/valamilyen gyógyszerrel? Nagyon kíváncsi vagyok, és a "nyájimmunitás" érvet engedjük is el, nem bírná a gazdaság se, se az egészségügy idővel. Kíváncsian várom. Akinek nem inge továbbra se vegye magára!

2021. máj. 2. 02:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen felesleges vitatkozni pro vagy kontra.

Az idő választ fog adni a kérdésekre.

Az oltottakat majd még tovább kell oltani, mert nem lesz elég a 'védettség' ez borítékolható.

Ha azt mondják majd, hogy fél évente, akkor így fognak oltakozni(?), mert ebben hisznek.

A másik oldal nem oltakozik (?), személy szerint én biztosan megvárom a jövő évet, mert kíváncsi vagyok, hogy egy újabb influenza vagy covid szezonban mi fog történni.

Addig nem megyek állatkertbe, meg nyaralni.

Nagy veszteség lesz.

2021. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
92%

Általában akik agresszívan osztják vagy ezt vagy azt az álláspontot, annyi közük van a természettudományokhoz, hogy avarszint, cserjeszint, lombkoronaszint.

Buták, tanulatlanok, és besorolnak valami celeb mögé, és szidják a másik oldalt. Ez a szekértábor gondolkodás jellemző mindenre: mi vagyunk a jók, aki máshogy gondolkodnak rosszak.

2021. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
86%
Az oltatlan vagyok zsidócsillagos profilképet is említsük meg.
2021. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
85%
Szakadok, mikor olyat látok. :D
2021. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
18%
Én sem értem hogy miért érzik magukat feljebb valónak, mikor pont hogy alsóbbrendűek. Nem véletlen hogy az új szabályozás alapján pl. beléphetnek a éttermekbe, de nem ülhetnek le addig sem, míg megkapják a rendelést. akik rendelkeznek igazolvánnyal, azok leülhetnek. Mert magasabbrendűek. Ennyi.
2021. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
94%

#11 személy szerint nem értek egyet a járvány közbeni vakcinázással, legalábbis a jelenlegi gyakorlat szerint. Mivel beteg nem oltható sem tünetmentes fertőzött, ezért a protokoll része kéne legyen a vakcina beadása előtt végzett ellenanyag-vizsgálat.


és ajánlanám mindenki figyelmlébe ezt a rövid szösszenetet! :-)

[link]

Kezdik sejteni, hogy köze nincs az immunrendszerhez az egésznek, helyette a genetikát teszik felelőssé. Jöhet itt aztán mindenki a gyenge meg szupererős immunrendszerrel, nem ez fogja eldönteni ki hal bele és ki nem!

2021. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
58%
#66 Szóval vannak genetikailag alsóbb és felsőbbrendűek? :)
2021. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
61%

a tudomány csak jobban tudja...

AKi nem bízik a tudományban az okostelefont se használjon. MIndent a tudósoknak köszönhettek. NYilván kellenek a munkások is , de az áttöréseket a tudósok érték el, miattuk élhettek ilyen magas színvonalon.

2021. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
69%
a vakcina ugyanez.
2021. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
65%
#68 nem lehetsz hogy a magas technikai fejlettségre gondolsz? Vagy lehet hogy a technikai fejlettség és a színvonal összefügg? Ki az a mi? Vajon mi mind magas színvonalon élünk?
2021. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!