Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzi magát sok antivacce...

Miért érzi magát sok antivaccer ember feljebb valónak, mint egy beoltott, vagy vakcinapárti ember?

Figyelt kérdés
Sok esetben azt látom, és olvasom az olyan embereknél, akik nem igazán pártolják az oltásokat, hogy az oltottakat "birkának,kísérleti patkány,halottaknak" bélyegzik, közben ezeknek a "kísérleti patkányoknak" köszönhetik, hogy idővel visszaáll majd minden a megszokott kerékvágásba. Vagy egyáltalán nem értem, hogy azért, mert egy olyan dolog ellen van amit több száz millió ember világszerte már átélt attól neki miért lesz jobb? Azzal nincs gondom, ha valaki azt mondja: " Figyelj én nem szeretném jelenleg/soha, de ez csak az én véleményem." Ezzel sosincs gond, de egyre több olyan embert látok aki viszont ennek a szöges ellentéte. Hozzáteszem az is olyan fura nekem, hogy sokan jönnek ezzel hogy ugyanmár nekem olyan jó immunrendszerem van, na de vajon mennyire lehet jó egy átlagos embernek az immunrendszere, aki 12 órákat húz le 3 műszakban, alkoholizál, cigizik, és minden sz*rt megeszik? Akinek nem inge természetesen, de nagyon kevés ember van aki tényleg mindenre odafigyel, és egészséges életmódot folytat, vagyis inkább nem ez jellemző kicsiny országunkra. Na de a kérdésem az ilyen emberek felé, szerintetek akkor mi lehet az a globális megoldás ami véget vetne mihamarabb ennek, ha nem az immunizálás vakcinál/valamilyen gyógyszerrel? Nagyon kíváncsi vagyok, és a "nyájimmunitás" érvet engedjük is el, nem bírná a gazdaság se, se az egészségügy idővel. Kíváncsian várom. Akinek nem inge továbbra se vegye magára!

2021. máj. 2. 02:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
39%
Az antivaccerek jó nagy sötét birkák! Olyan emberekkel, akik ilyen elméleteket gyártanak, hogy chip-et ültetnek beléd az oltással, meg ki akarják írtani az emberiséget az oltással, soha nem fogod megértetni, hogy miért jó a vakcina a vírus ellen.
2021. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
73%

17-es, szerinted az összes oltásellenes konteós? Ez a te értelmi szintedre vall ha igen.

Nem biztos egyébként, hogy minden konteós azokat hiszi amiket leírtál (vagy kimásoltál, én is olvastam ezt) Nem ismerem mindet. De az nem lehet, hogy inkább ők bármit el tudnak képzelni a világról? Hogy itt bármi megtörténhet? Ez az én dilemmám is. De próbálom nem elhinni h bármi megtörténhet, olyan is amit el se tudunk képzelni józanésszel.

2021. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
79%
Csak magamról tudok nyilatkozni, hogy én miért vagyok hajlamos elhinni ilyen dolgokat. Nem tudok bízni a világban és az emberekben. Talán mert így nőttem fel sajnos 🙁 utolsó utáni helyen sem állna nálam az h feljebbvalónak vagy vmi titok tudójának gondoljam magam. De igyekszem józan maradni és nem elhinni a konteókat.
2021. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
89%

22

"A felsőbbrendűség érzés főleg azoknál figyelhető meg, akik valamilyen konspirációs teóriát kapcsolnak ehhez az egész vírus és oltási témához."

Keresem, hogy hol írtam azt, hogy az összes oltásellenes konteós. Még nem sikerült megtalálnom :-(

2021. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
61%

"Az antivaccerek jó nagy sötét birkák! Olyan emberekkel, akik ilyen elméleteket gyártanak, hogy chip-et ültetnek beléd az oltással, meg ki akarják írtani az emberiséget az oltással, soha nem fogod megértetni, hogy miért jó a vakcina a vírus ellen."


Pont h az oltás és lezárásmániások a legagresszívabb konteósok.


Állandóan azzal jönnek h az oltásellenesek iskolázatlan ,tanulatlan emberek és ezt természetesen ők látatlanban eldöntötték.


A másik állandóan visszatérő elem h chip meg 5g meg billgéc,na ez úgy nem igaz ahogy van,a legtöbb oltásellenes az oltások hosszútávú mellékhatásaitól tart és attól h végülis sem a gyártó sem az állam nem vállalja a felelősséget ha valami baja lesz az embernek tőle.Érdekes módon ha veszek mondjuk egy kenyérpirítót arra valaki jótállást ad h ha gond van vele tudjak kihez fordulni,na itt ilyen nincs és azért ez kicsit kockázatosabb.


És ahogy én sokszor hangoztattam itt ,nekem az oltás "önkéntességével" van problémám, mivel konkrétan a jogkorlátozásokkal zsarolva akarják rákényszeríteni az embereket akaratukon kívül az oltásra és ez nagyon nem fair.

Ez ugyanaz a módszer mint ami már egyszer be volt vetve az emberek ellen a magánnyugdíjvagyon elrablásánál(az is önkéntes volt ,csak belengették h aki megtartja az nem kap állami nyugdíjat,erre "önkéntesen " kilépett szinte mindenki).

2021. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
80%

Sok embertől hallottam már ezt, hogy a hosszú távú mellékhatástól félnek.

Tök kíváncsian kérdezem, itt mire gondolsz/gondoltok?

2021. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
51%

Mivel az astrától bizonyítottan haltak meg trombózisban emberek ,igenis lehetnek mellékhatások,a hosszútávú mellékhatások esélyére pedig majd csak az idő elteltével kapunk megnyugtató választ.


A védőoltás az egészség megőrzésére készül,de ezt magyarázzák meg annak a pár embernek aki azért adatta be h egészséges maradjon ,de ezért az életével fizetett.

2021. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
72%

#27: Ismered az ezzel kapcsolatos adatokat is?


Én Astrára foglaltam időpontot. A vérrögös esetek, tegnap néztem utána, 196 ezer beoltottra jutott egy rögképződés, egymillió beoltottra egy haláleset.


Közepes súlyosságú, otthon ápolt Covid fertőzöttnél ez az arány százból egy, súlyos, intenzíven ápolt betegnél húszból egy. Aki belehal, tízből hét.


A normál lakosság körében (Covid és oltások nélkül) évente 10 ezer lakosra kljut 11 trombózis/embólia.


A fogamzásgátlót szedő nők körében 2500-3300 emberből van egy trombózisos eset évente. És valahogy mégsem tiltakoznak a férfiak a nők védelmében a fogamzásgátlók ellen...


Szóval én nem látok az AstraZenecában kiemelt kockázatot.

2021. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
75%

A trombózis nem hosszútávú mellékhatás.


Nálunk jelenleg 780E fertőzöttre jutott kb 27E haláleset.

Ez kerekítve 1 millió esetre kb 35 ezer halálesetet jelent.


Astra zeneca esetén 18 millió oltottra jutott 30 igazoltán hozzáköthető haláleset.

Ez 1 millió oltottra kevesebb, mint 2.


A logika és az emberi ész (mely szerint 2 rossz közül a kisebbik rosszt választom) azt diktálja, hogy érdemes oltatni.

2021. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
66%
Lidlipútól ezt ne várd, hogy megértse :D
2021. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!