Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzi magát sok antivacce...

Miért érzi magát sok antivaccer ember feljebb valónak, mint egy beoltott, vagy vakcinapárti ember?

Figyelt kérdés
Sok esetben azt látom, és olvasom az olyan embereknél, akik nem igazán pártolják az oltásokat, hogy az oltottakat "birkának,kísérleti patkány,halottaknak" bélyegzik, közben ezeknek a "kísérleti patkányoknak" köszönhetik, hogy idővel visszaáll majd minden a megszokott kerékvágásba. Vagy egyáltalán nem értem, hogy azért, mert egy olyan dolog ellen van amit több száz millió ember világszerte már átélt attól neki miért lesz jobb? Azzal nincs gondom, ha valaki azt mondja: " Figyelj én nem szeretném jelenleg/soha, de ez csak az én véleményem." Ezzel sosincs gond, de egyre több olyan embert látok aki viszont ennek a szöges ellentéte. Hozzáteszem az is olyan fura nekem, hogy sokan jönnek ezzel hogy ugyanmár nekem olyan jó immunrendszerem van, na de vajon mennyire lehet jó egy átlagos embernek az immunrendszere, aki 12 órákat húz le 3 műszakban, alkoholizál, cigizik, és minden sz*rt megeszik? Akinek nem inge természetesen, de nagyon kevés ember van aki tényleg mindenre odafigyel, és egészséges életmódot folytat, vagyis inkább nem ez jellemző kicsiny országunkra. Na de a kérdésem az ilyen emberek felé, szerintetek akkor mi lehet az a globális megoldás ami véget vetne mihamarabb ennek, ha nem az immunizálás vakcinál/valamilyen gyógyszerrel? Nagyon kíváncsi vagyok, és a "nyájimmunitás" érvet engedjük is el, nem bírná a gazdaság se, se az egészségügy idővel. Kíváncsian várom. Akinek nem inge továbbra se vegye magára!

2021. máj. 2. 02:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
31%
Mindkét tábor tiszteletre méltó. Az oltott igaz birka, de legalább így eltűnik a vírus. Az oltatlan ép eszű, de a lehetőségei veszélyesek és korlátoltak, ugyanakkor valószínű nem születik gnóm gyereke.
2021. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
68%

"van esélyed meghalni tőle 3 %-ban, vagy 0.003% ban. Gondolom a 0.003-masat választanád"


Erre azt fogja írni (láttam már máshol a válaszait), hogy ő biztos abban, hogy "ezt a kis náthát" az ő szervezete legyőzi :)

2021. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
33%
Még senki sem volt hajlandó elmagyarázni, hogyan okoz meddőséget az oltás, vagy, ha nem, akkor gnóm gyereket???
2021. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
45%
#27: Te nagyon hülye! De tényleg nagyon-nagyon hülye! Az AstraZenaca trombózist okozhat, szól a bölcs gondolat. Igen, csak azt már nem teszitek hozzá, ti megvezetett birkák, hogy Angliában a 18 millióból 31 esetben okozott trombózist. Tehát 18 millióból 31, ez kevesebb mint 0,00001%. Magyarul nagyobb eséllyel fog elütni egy busz, mint hogy az Astrazeneca-tól trombózist kapj.
2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
8%
53 vagyok. Úgy tűnik, ezt már sohasem tudjuk meg. De akkor minek írogattok ilyeneket? Csak úgy elhittétek valami önjelölt tudósnak?
2021. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 Argloss ***** válasza:
74%

Véletlen meddőséget okozó gyógyszerekről még nem olvastam, de születési rendellenességektől való félelemre az adhat okot, hogy ilyen jellegű hibát már sikerült elkövetnie a gyógyszergyártóknak:

[link]

2021. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
48%

De ez egy vakcina, nem vegyszer! Vakcinából pedig mindannyian kaptunk már csomót. Gyógyszerből pedig mindannyian bevettünk már sokszor, sokfélét. Annak, aki elkezd ilyet terjeszteni, kellene legyen valami prekoncepciója, hogy mi módon lehetne káros a jövő generációra, nem?

Mert ha nem, akkor csak beszél a levegőbe. A sok korlátolt meg elhiszi. És terjeszti. Aztán kiderül, hogy mindenki csak hallotta valaki mástól, nincs elsődleges forrás, de tele vele az internet.

2021. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
36%
#46: Azért a gyógyszer és a védőoltás teljesen más kategória. A gyógyszerek mindig kötődnek valamihez a szervezetben, míg a vakcinák nem.
2021. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
70%
Ott a Favipiravir, amit itthon is használtak covidra, na azt indiában szinte betiltották, mert végtag nélküli meg gnóm gyerekek születtek tőle. Én majd oltom magam, de előtte megvárom, hogy milyen gyerekek születnek. Télre kiderül.
2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
60%
Nem szabad azt se elfelejteni, hogy ezek az oltások teszt fázisban futnak. Pfizer oltás tesztelési idejének vége 2023 áprilisban. Megint más kérdés, hogy aki bármelyiket beadja és hopp meghal, nem veszt vele túl sokat, a világ szar. Na de a 80-as években már nagyon rossz lehetett meghalni.
2021. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!